Gionee Elife E8 v nových únikoch, 100 MPx fotky a celokovové telo hlavnými ťahákmi

O pripravovanom smartfóne spoločnosti Gionee, Elife E8, sme vás už niekoľkokrát informovali. Naposledy, keď zariadenie navštívilo čínske certifikačné centrum TEENA, ktoré odhalilo niekoľko zaujímavých špecifikácií. Teraz vám vieme povedať o smartfóne takmer všetko, až na cenu a dátum vydania, keďže sa fotky a aj špecifikácie smartfónu dostali na internet.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Gionee Elife E8 ponúkne 2K displej, 8-jadrový procesor MediaTek MT6795 s taktom 2 GHz, 3 GB RAM, 32 GB internej pamäte, 23 MPx zadný fotoaparát, ktorý dokáže vytvárať 100 MPx fotky, 8 MPx prednú kameru, Android 5.0 s nadstavbou Amigo 3.0, 3250 mAh batériu a hardvérové tlačidlo spúšte fotoaparátu. Rozmery smartfónu sú 164.0 × 82.3 × 9.6 mm a váži až 207 gramov.

gionee-elife-e8

Jedným z dostupných farebných prevedení je zlatá, ktorá je vidieť na fotke. Telo smartfónu by malo byť celé z kovu, čo mu pridá na kvalitnom spracovaní, ale aj na váhe, ktorá je celkom vysoká. Bohužiaľ, kedy sa začne predávať smartfón a za akú cenu sa nepodarilo zistiť. Taktiež je otázne, či bude smartfón dostupný aj mimo Čínu.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]