Fanúšikovia tohto populárneho seriálu už nebudú na nové časti dlho čakať. Po mesiacoch špekulácií sa veľkolepé pokračovanie Game of Thrones objaví na obrazovkách na jar budúceho roka.

Od premiéry poslednej siedmej série seriálu ubehlo už mnoho mesiacov a HBO nechalo fanúšikov v napätí, kedy sa dočkajú ďalšieho pokračovania. Mnohí tak už netrpezlivo čakajú na epické boje medzi nepriateľmi, ktoré sa snažia dostať na vrchol a obetujú všetko, aby zasadli na trón.

Do premiéry ostáva už len pár mesiacov

Ešte nedávno internetom kolovali správy, že finále Game of Thrones vyjde až v polovici budúceho roka. Teraz však všetkých prekvapilo samotné HBO, ktoré zverejnilo na Twitteri oficiálne video. Zábery odhaľujú strhujúce bitky, ktorých sa na obrazovkách dočkáme už o pár mesiacov.

Nenechaj si ujsť
Prežije Arya finále Game of Thrones? Herečka Maisie Williams možno prezradila osud jej postavy

Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na najpútavejšiu sériu vôbec. Počas neľútostných bitiek by malo podľa doterajších informácií zomrieť mnoho postáv. Vývoj tak môže mnohých prekvapiť, no všetko sa nám odhalí už v apríli 2019, kedy HBO odvysiela dlho očakávanú 8. sériu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú