Síce tu už čoskoro máme oslavu všetkého komiksového, knižného, seriálového a filmového s názvom Comic-Con, nečakajte, že sa dozviete nejaké nové informácie o pripravovanej poslednej sérii hitu Game of Thrones. Tento rok totižto HBO vynecháva svoj tradičný panel a my si tak nové teórie ohľadom nášho milovaného seriálu z Westerosu budeme musieť vytvoriť neskôr.

Avšak všetci herci už postupne končia natáčanie posledného dielu. Je to síce priam neuveriteľné, no áno, niektorí už majú za sebou úplne poslednú klapku Game of Thrones. Jednou z nich je teda aj herečka Maisie Williams, ktorá už tradične túto informáciu oznámila prostredníctvom svojho Instagramu. Avšak jej hashtagmi nám možno poskytla menšiu nápovedu na jej seriálový osud.

Žeby teda Arya bola práve jedna z tých, ktorí túto tragickú bitku prežijú? Nuž, jej hashtag = #lastwomanstanding to dosť naznačuje. Môže to znamenať, že Arya bude posledná živá ženská postava v seriáli, alebo je jednoducho len poslednou herečkou, ktorá skončila natáčanie. Na rozsudok si teda pochopiteľne počkáme až dokým skutočne neuvidíme poslednú sériu na vlastné oči, no určite môžeme začať špekulovať.

Aryina príbehová linka totižto rozhodne patrí v seriáli medzi najzaujímavejšie. Vzhľadom na to, aká je Arya od začiatku seriálu bojovníčka, vôbec by sme sa nečudovali, keby práve ona prežila. Skončenie natáčania teda určite muselo byť pre Maisie Williams veľmi emotívne, keďže v show učinkuje v podstate od svojho detstva. My sme teda veľmi zvedaví, akým spôsobom sa Arya v tomto seriáli s nami rozlúči.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom