Azda najočakávanejšia vlajková loď pre rok 2017 z dielne juhokórejského výrobcu prináša deň čo deň nové a nové informácie. Aj keď už máme veľmi presnú predstavu o tom, čo od tohto high-endu očakávať, najnovšie správy opäť dokázali prekvapiť.

Fotoaparát je jednou z najsilnejších zbraní smartfónov Samsungu a pri vlajkových lodiach to platí dvojnásobne. S8-čka zdedí po svojom predchodcovi rovnaký 12 MPx snímač, ku ktorému však prichádzalo z fanúšikovskej základne niekoľko otázok, prečo sa Samsung nerozhodol v tomto smere opäť inovovať. Našťastie, dnešné správy potešia všetkých záujemcov o túto novinku, ktorá predsa len prinesie vytúžené inovácie. Tou najväčšiu bude schopnosť nahrávania videí až pri 1000 fps, čím prekoná aj doterajšieho kráľa v tomto smere – Sony Xperia XZ Premium.

zdroj fotografie: Twitter

Túto inováciu dosiahla spoločnosť pridaním špeciálnej DRAM pamäte priamo do čipu fotoaparátu, ktorá slúži ako vyrovnávacia pamäť. Minoritné zmeny sa dotknú aj predného selfie fotoaparátu s 8 MPx rozlíšením a praktickým autofokusom. Obe verzie Galaxy S8 rovnako ponúknu aj 3,7 MPx RGB skener dúhovky oka, o ktorom sa dočítaš viac v tomto článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom