banner-note-7
Naposledy predstavený top-end spoločnosti Samsung sa, žiaľbohu, nepodaril a výrobca musí vymieňať doteraz predané kusy kvôli vybuchujúcim batériám. Včera sa dokonca ukázalo, že ani nové kusy nie sú úplne bezchybné a zaznamenali sme prvý prípad explózie Galaxy Note 7 z „bezpečnej“ várky.

Samsung Galaxy S7, respektíve S7 Edge sa stále radí medzi najlepšie smartfóny na trhu a aby Samsung pomohol svojim fanúšikom zabudnúť na kauzu s Note 7, vlajková loď Galaxy S8 bude musieť byť perfektne vybavená a bezchybná. Zatiaľ o pripravovanom smartfóne nevieme veľa a nedávno sa objavili prvé informácie o možnosti použitia 4K displeja pre čo najlepší zážitok z virtuálnej reality. Informácie týmto dňom obohacuje čínsky portál ETNews.

Samsung Galaxy S7 G930F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-concept-10

Zaujímavosťou pri Galaxy S8 by mohol byť aj kompletne bezrámikový displej a snímač odtlačkov prstov by sa mohol presunúť z domovského tlačidla priamo do displeja. Kým Galaxy S7 sa vyrába v dvoch verziách (s klasickým a zahnutým displejom), Galaxy Note 7 prišiel len so zahnutým displejom. Podobný krok sa očakáva aj pri S8, no malo by pribudnúť zahnutie na spodnej aj hornej strane.

samsung-galaxy-s8-concept-3

TIP: Dohady: Samsung Galaxy S8 príde s duálnym fotoaparátom

Aktuálne obľúbenú novinku v podobe duálneho fotoaparátu sa už rozhodlo vyskúšať HTC, Huawei, Apple a Xiaomi. Podľa informácií zaostávať nebude ani Samsung a ich nová S8 by tiež mohla ponúknuť takúto funkcionalitu. Všetko sú však zatiaľ neoficiálne informácie a finálny smartfón môže vyzerať úplne inak. Tak či tak, privítali by ste na Galaxy S8 vyššie spomínané vlastnosti?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom