banner-note-7
Kauza ohľadom vybuchujúcich kusov smartfónu Galaxy Note 7 stále neutícha a nepríjmenosti pokračujú naďalej. Tentokrát sa tak stalo iba 6-ročnému chlapcovi.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pred pár dňami v meste New York vybuchol ďalší kus phabletu, a to 6-ročnému chlapcovi priamo v rukách. Následne bol prevezený do nemocnice s popáleninami. Jeho stará mama, Linda Lewis, uvidela, že jej vnuk na telefóne pozeral videá a batéria náhle explodovala. Spustili sa dokonca aj alarmy v dome. Chlapec sa našťastie mohol vrátiť domov, no smartfónov sa pravdepodobne tak skoro nedotkne. Samsung pre web PhoneArena poskytol nasledovnú reakciu: „S rodinou Lewis sa zaoberáme a zabezpečíme, aby sme pre rodinu a ich syna spravili všetko, čo môžeme. Bezpečnosť zákazníkov je našou najvyššou prioritou a túto záležitosť vyšetrujeme.“

Samsung Galaxy Note 7 N930F môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Another-Samsung-Galaxy-Note-7-battery-catches-fire

Ukážka, ako vyzerá poškodenie pri výbuchu

Pre vlastníkov chybných kusov je najlepšia možnosť smartfón okamžite vrátiť. Informácie ohľadom výmeny na Slovensku nájdete v článku nižšie. Nie nadarmo teda Samsung zvoláva všetky kusy na výmenu a vyzýva používateľov, aby ho vypli a prestali používať. To isté vám bezodkladne odporúčame urobiť aj my.

TIP: Samsung zahájil program výmeny phabletu Galaxy Note 7. Takto funguje na Slovensku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.