banner-mi5s-plus
Nad kúpou Samsungu Galaxy Note 7 už väčšina ľudí nemôže uvažovať, keďže predaje ako aj výroba nebezpečného phabletu je zastavená. Napriek tomu sa však v niektorých obchodoch zariadenie naďalej pokojne predáva.

Kým v niektorých krajinách, ako napríklad v USA, je už predaj Galaxy Note 7 nelegálny, zvyšné krajiny predaj stále povoľujú. Medzi nimi je stále napríklad aj Čína. I keď Note 7 sa už v obchodoch a e-shopoch len tak nevidí, predsa len sa nájde zopár výnimiek. Jednou z nich je aj jeden hongkongský obchod, ktorý má vo výklade veľké množstvo Note 7-čiek na predaj za špeciálnu cenu. Táto ponuka sa dá perfektne využiť spôsobom, že Note 7 kupujúci Samsungu vráti a získa nárok na výmenu za Galaxy S7 Edge, pričom cenový rozdiel mu bude vrátený a 100 $ pripísaných na účet.

Samsung Galaxy Note 7 N930F môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-note-7-vyklad-hong-kong

TIP: Samsung nepriamo potvrdil existenciu modelu Galaxy Note 8

Na druhej strane sú tu však aj takí používatelia, ktorí sa phabletu jednoducho nechcú vzdať a pre high-end výbavu sú ochotní riskovať. Medzi výbavou je napríklad aj pero S Pen, ktoré zatiaľ nemá žiadnu konkurenciu. Vode odolnosť taktiež neponúkajú všetky smartfóny v podobnej cene. Ak teda náhodou natrafíte na Note 7 v akomkoľvek obchode, jeho kúpu určite neodporúčame.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom