Po týždňovej pauze, ktorú spôsobili moje maturity, je tu vďaka akademickému týždňu zase seriál Gadgety z Číny, už vo svojom 8. pokračovaní. Dnes sa pozrieme aj na 2 novinky od Xiaomi.

[/blockquote]

Xiaomi ventilátor (4,46 €)

Čas letných horúčav sa blíži a vy sa na ne môžete pripraviť kúpou značkového Xiaomi ventilátora. Je vhodný pre každého fanúšika Xiaomi alebo zimy. Vrtuľu môžete vytiahnuť, vďaka čomu ju môžete ľahko prenášať. Xiaomi tvrdí, že by mala byť veľmi tichá. Prichádza vo dvoch farbách – modrá a biela. Cena je trochu vyššia – 4,46 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Nabíjateľné AA batérie (4ks=2,94 €)

Koľko miniete ročne batérií? Veľa?… Vďaka znovu nabíjateľným batériám ušetríte peniaze a aj prírodu. Len pri týchto čínskych batériach hrozí, že rýchlo stratia svoju kapacitu, ale záleží od kusu. Tieto baterky sú vo veľkosti AA, ale ponúkajú taktiež vo veľkosti AAA za 2,10€ (nájdete ich na tomto odkaze). 4xAA batérie vás budú stáť necelé tri eurá.

Kúpiť v Tinydeal.com

Zipsové slúchadlá (2,94 €)

Každý z nás strávi dlhé chvíle rozmotávaním slúchadiel, ale vďaka týmto slúchadlám je tomu koniec. Slúchadlá vyzerajú ako zips a taktiež si ich môžete spojiť ako klasický zips. Prichádzajú vo viacerých farbách a najlepšia je ich cena – 3 eurá.

Kúpiť v Tinydeal.com

Kingston MicroSD karta 8GB (3,3 €)

Pamäťová karta od Kingstonu za super cenu iba cez tri eurá. Má pamäť 8GB, no je len Class 4, ale za tú cenu sú to prijateľné parametre. A nemusíte sa báť, Kingston pamäťové karty sú overované na Tinydeal, či nejde náhodou o fake.

Kúpiť v Tinydeal.com

Xiaomi Piston slúchadlá Youth Edition (9,83 €)

Ak sledujete našu stránku, určite ste počuli o nových slúchadlách od Xiaomi, ktoré sa volajú Piston. Xiaomi teraz v tajnosti predáva aj ich lacnejšiu verziu pod názvom Youth Edition. Stoja necelých 10 Eur, čo je polovička ceny normálnej edície. S ňou majú podobný aj dizajn, ktorý je určite oku lahodiaci. No zvuk bude o niečo horší, samozrejme, takže ak nie si hudobný fajnšmeker, môžeš ušetriť 10 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP