banner-oneplus-3
Prešiel ďalší týždeň a máme tu už 66. diel Gadgetov z Číny. Pátrali sme po parádnych gadgetoch, ktoré spríjemnia letné dovolenky alebo prázdniny. Tu je teda pätica gadgetov pre tento týždeň. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Cestovná taška od Xiaomi (13,56 €)

Začneme s príslušenstvom, ktoré sa hodí do akejkoľvek situácie počas celého roka. Cestovná taška sa určite zíde vhod a Xiaomi pripravilo parádnu tašku, ktorá ponúka moderný dizajn, vode odolnosť a hydrofóbny poťah. K dispozícii je aj dvojica farebných prevedení.

Kúpiť v Gearbest.com

Malá akčná kamera s nočným videním (15,96 €)

Nielen v lete sa jednoznačne hodí akčná kamera, s ktorou môžete zachytiť nezabudnuteľné zábery. Práve tento gadget je výbornou akčnou kamerou, ktorej rozmery sú priam až neuveriteľné malé. Táto malá kamera dokáže nahrávať FullHD video na pamäťové microSD karty s maximálnou veľkosťou 32 GB. Výrobca proklamuje, že nájde využitie aj ako bezpečnostná kamera v autách. Obzvlášť počas letných dovoleniek a na cestách do cudziny sa môže takýto gadget nesmierne hodiť.

Kúpiť v Banggood.com

Držiak smartfónov do auta (5,53 €)

Určite existuje mnoho držiakov smartfónov, z ktorých každý ponúka nejakú špeciálnu funkciu navyše. Tretí gadget však symbolizuje jednoduchý dizajn, možnosť otáčania o 360 stupňov a kvalitu spracovania. Do držiaka je možné vložiť smartfóny s maximálnou veľkosťou displeja 6-palcov.

Kúpiť v Banggood.com

Univerzálne púzdro pre smartfóny s displejom od 4.8 do 6-palcov (5,25 €)

Ak nie ste zástanca nekonečného špekulovania pri výbere vhodného puzdra pre smartfón, toto univerzálne puzdro je ako stvorené pre vás. Predposledný gadget dokáže uchovať v bezpečí smartfóny, ktoré majú veľkosť displeja od 4.8 až po mohutných 6-palcov. Materiál, z ktorého je puzdro vyrobené, disponuje imitáciou kože, no na prvý pohľad vyzerá veľmi hodnotne.

Kúpiť v Banggood.com

Ochranná fólia na Xiaomi Mi Band 2 (1,39 €)

[tip color=“white“]TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Band 2: Lepší nielen displejom [/tip]

Xiaomi Mi Band 2 prichádza aj s 0,42-palcovým OLED displejom, ktorý je, bohužiaľ, nekrytý a je vystavený možným poškodeniam pri používaní. Našťastie, tento deficit sa dá jednoducho vyriešiť lacnou fóliu, ktorá stojí len niečo cez 1 € a v balení nájdeme dokonca 2 kusy.

Kúpiť v Gearbest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom