Aj túto sobotu nakupujeme v Číne. Nakúpili sme 5 vecí za necelých 20 €. Poďte sa pozrieť, čo sme vybrali.

[/blockquote]

Handfree bluetooth slúchadlo (6,26 €)

Handfree slúchadlo je pre mňa symbolom kravaťákov, ktorý sa rozprávajú sami so sebou a myslíte si, že je to blázon v obleku pokiaľ nezistíte, že má v uchu handfree. Keď som bol mladší, tak to bol pre mňa symbol luxusu a zdalo sa mi to byť strašne drahé, teraz si toto slúchadlo kúpite za 6,36 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Diaľkový ovládač v telefóne (2,90 €)

Ak závidíte smartfónom, ktoŕe dokážu vysielať infra svetlo a ním ovládať TV, tak už nemusíte. Stačí si kúpiť túto „hlavu“, pichnúť ju do portu na slúchadlá, stiahnuť aplikáciu ZaZaRemote a môžte ovládať vašu TV cez telefón. Zaujímavá a praktická vecička, ale jediné, čo sa mi na tom nepáči, je ten otrasný dizajn zeleného mimozemšťana so slúchadlami. Dosah je 10 m, ale nemusí správne fungovať s každým smartfónom. Cena je necelé tri eurá, čo stojí rozhodne za vyskúšanie.

Kúpiť v Tinydeal.com

Rozdvojka na slúchadlá (1,09 €)

Poznáte ten pocit, keď chcete počúvať viacerí pesničku na jednom smartfóne, no nemôžete? Vďaka tomuto adaptéru môžete počúvať hudbu z jedného smartfónu dvaja obidvoma ušami. Cena je iba jedno euro a doprava je samozrejme zadarmo.

Kúpiť v Tinydeal.com

MicroUSB kábel na kľúčenke (4,56 €)

MicroUSB kábel, ktorý sa dá pripevniť na kľúče je potrebný gadget pre každého geeka (okrem toho, ja nosím stále so sebou OTG kábel). Pomocou tohto malého kľúča si môžete kdekoľvek nabiť svoj telefón, alebo preniesť si súbory, ak si však samozrejme nezabudnete kľúče s káblikom. Cena tohto praktického gadgetu je 4,56 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Netradičný 8 GB USB kľúč (4,98 €)

A na záver prichádza „najpraktickejšia“ vec, ktorej vôbec nedokážem pochopiť – usb-čko v tvare palca. Ako to niekoho vôbec mohlo napadnúť? No tí Číňania vymyslia všetko…ja to odporúčam ako vtipný darček, ak máte známeho vraha alebo kanibala. Určite sa poteší niečomu ako USB ľudský prst. Čip údajne vyrobil Samsung a cena je iba necelých 5 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Všetky doteraz vydané časti rubriky Gadgety z Číny nájdete na tomto odkaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú