Gadgety z Číny #56

banner-p9
Blížime ku koncu ďalšieho mesiaca a leto je čoraz bližšie k nám. Počasie v niektorých kútoch Slovenska tak nevyzerá, no každým dňom sa to bude určite zlepšovať. Príjemný sobotný deň vám tradične zaručí aj náš ďalší výber Gadgetov z Číny, ktorý opäť obsahuje veľmi lákavé vychytávky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nádherný bambusový držiak pre smartfóny a smarthodinky (6,66 €)

V našich výberoch sme už mali nespočetne veľa rôznych držiakov na smartfóny, ktoré skvele oživili pracovný stôl. Dnešný však disponuje vyhotovením z pravého bambusu a jedná sa o majstrovské dizajnové dielo. Stojan obsahuje výrez pre nabíjačku vašich hodiniek a nabíjací kábel pre smartfóny sa dá elegantné ukryť v jeho tele.

Kúpiť v Banggood.com

Podložka na bezdrôtové nabíjanie (4,43 €)

Čoraz viac nových smartfónov integruje v sebe bezdrôtové nabíjanie Qi. Výborným príkladom je Elephone P9000, ktorý touto funkcionalitou disponuje, no v balení nenájdeme žiadnu bezdrôtovú podložku. Originálne bezdrôtové nabíjačky vo väčšine prípadov stoja poriadne peniaze a používateľ teda musí hľadať rozumnú náhradu. Jedným z možných adpetov je náš druhý gadget, ktorý kombinuje skvelé vlastnosti, širokú škálu farebných prevedení a samozrejme nízku cenu.

Kúpiť v Banggood.com

LCD displej pre Xiaomi Yi Action Camera s 2400 mAh batériou a vode odolným krytom

Akčná kamera od spoločnosti Xiaomi zožala vo svete veľký úspech. Mnoho fanúšikov bolo očarených skvelým výsledným obrazom a hlavne vynikajúcou cenou. Tieto tvrdenia dokázala aj naša recenzia. Kameňom úrazu inak dokonalého zariadenia je chýbajúci displej a mierne horšia výdrž. Tieto nedostatky sa však dajú v súčastnosti jednoducho nahradiť. Dodatočný 1,5 -palcový displej spolu s väčšou, 2400 mAh batériou a vode odolným krytom pre túto skvelú akčnú kameru jej pridajú na dokonalosti.

Kúpiť v Banggood.com

Ventilátor s microUSB výstupom (1,74 €)

Leto sa už pomaly blíži a po skúsenostiach z minulého roka, kedy sa letné teploty vyšplhali aj na 38 stupňov, si musíme zaobstarať patričné vybavenie. Jedným z nutných gadgetov na leto je malý, ale veľmi účinný ventilátor, ktorý navyše prichádza s microUSB konektorom, vďaka čomu ho pripojíte aj k vášmu smartfónu. K dispozícii je tiež klasický USB konektor pre pripojenie napríklad k power banke.

Kúpiť v Tinydeal.com

Bezdrôtový Bluetooth herný ovládač (5,33 €)

Najnovšie 3D hry na smartfónoch a tabletoch bez problémov dorovnávajú hry na herných konzolách staršej generácie. Hry však veľakrát postrádajú intuitívnejšie ovládanie pomocou dotykov a hráč má tak obmedzené možnosti pri hraní. Náš posledný gadget je kompaktným herným ovládačom, pomocou ktorého vám už nikdy nebude nič stáť v ceste za dosiahnutím skvelých výsledkov v obľúbenej hre. Pripojenie k zariadeniu prebieha cez Bluetooth 3.0 a jeho cena len mierne presahuje hranicu 5 €.

Kúpiť v DX.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]