Sobota na našom webe znamená nový diel našej rubriky Gadgety z Číny. Pozrite sa, čo sme „nakúpili“ v poradí už v piatom dieli Gadgetov z Číny. 

[/blockquote]

Minecraft hodiny s creaperom (8,09 €)

Pravdepodobne každý z vás hral alebo počul o hre Minecraft a práve pre fanúšikov tejto hry sme vybrali hodiny s obľúbeným, alebo nenávideným creaperom. Hodiny majú budík, teplomer, zobrazujú aj dátum a deň v týždni. Zvonenie budíka si môžete vybrať z 8 melódií. V balení sú 2 malé hodinové baterky a navyše budete ešte potrebovať 4 AAA baterky. Za hodiny zaplatíte približne 8 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Externé chladenie notebooku (3,98 €)

Rockstar Games nedávno vydalo fanúšikmi veľmi očakávané GTA V na PC a ak si ho chcete zahrať túto hru na svojom laptope a na najvyššom rozlíšení, budete asi potrebovať externé chladenie, aby vám nezhorel notebook pred očami. Samozrejme nemusíte byť vášnivými hráčmi hier, tento ventilátor odporúčame kúpiť, aj keď sa váš laptop prehrieva.

Kúpiť v Tinydeal.com

Tlačidlo do vstupu na slúchadlá (0,73 €)

Toto tlačidlo vám rozšíri možnosti vášho telefónu. Možno ste už počuli o Pressy alebo o Mikey, ide skoro o to isté, lenže toto tlačidlo od firmy Axgio stojí iba 0,73 €. Mikey je o trohu drahší – cca. 2 € a Pressy stojí až 25 €. Toto tlačidlo si jednoducho nastavíte pomocou aplikácie, napríklad si môžete nastaviť, že sa vám zapne dióda ak stlačíte tlačidlo 2-krát, alebo ho stlačíte 3- krát a zapne sa napr. Wifi.

Kúpiť v Tinydeal.com

Romantická fazuľa (1,02 €)

V prípade romantickej fazule sa nejedná o žiadnu tech vychytávku, ale je to zvláštne a nevšedné. Za euro dostanete bálik 10 fazuliek, ktoré su potlačené rôznymi nápismi a keď vám tieto fazule vyrastú, tak tento nápis budú mať na listoch. Je to viacmenej blbosť, ale partnerku to určite poteší (1. rada: samozrejme nie ako jediný darček k výročiu, 2. rada: taktiež neodporúčam konzumovať fazuľu, ktorá vyrastie pred romantickým stretnutím).

Kúpiť v Tinydeal.com

Trávová hlava (4,39 €)

Keď sa už venujeme pestovaniu, tak tu máme ďalšiu vec – Trávovú hlavu. Ide o hlavu z hliny, ktorej na vrchu vyrastie účes z trávy, vodu si berie zo sklenej nádoby zospodu. Ak mu narastie poriadny účes, tak si ho môžte ostrihať, alebo ho upraviť. Je to vtipný darček, ktorý poteší menšie deti (možno aj väčšie).

Kúpiť v Tinydeal.com

Všetky vydané diely rubriky Gadgety z Číny si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú