banner-mate-8
Prvý diel v mesiaci februára sa bude niesť v duchu užitočných gadgetov zväčša pre domácich kutilov, ktorým chýba nejaký ten nástroj v garáži. Dúfame, že zarytým majstrom pomôžeme a nájdu si pre seba vhodné nástroje.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Multifunkčný skrutkovač s rôznymi nástavcami (10,02 €)

Prvým gadgetom je tento nadupaný nástroj, v ktorom nájdete až 51 rôznych nástavcov s najpoužívanejšími rozmermi a veľkosťami. Prevedenie vyzerá vzhľadom na cenu veľmi hodnotne a tento multifunkčný skrutkovač určite stojí za obetovanie 10 €.

Kúpiť v Bangood.com

Digitálne posuvné merítko ( 7,01 €)

Posuvné merítka sú už niekoľko desaťročí základným prvkom mnohých majstrov a domácich kutilov. V posledných rokoch sa však trend mierne zmenil a na trh vstúpili posuvné merítka s digitálnym displejom, ktorý prináša lepšie odčítavanie nameraných hodnôt. Tento gadget z Číny podporuje maximálnu dĺžku merania 150 mm a cena na úrovni 7 € je taktiež veľmi lákavá.

Kúpiť v Bangood.com

Laserový bezdotykový teplomer (9,11 €)

Tento veľmi zaujímavý teplomer disponuje vychytávkou, ktorou je laser. Pomocou lasera dosiahnete nameranie teploty behom sekundy a namerané hodnoty sú takmer na 100 % presné. Samotný merač dokáže zaznamenávať teploty od -50 stupňov až po 330 stupňov. Momentálne prebieha akcia, pri ktorej kúpite nástroj za 9 €, no zostáva už len 86 kusov.

Kúpiť v Bangood.com

Ohybný vrták (2,05 €)

Určite to poznáte, keď sa snažíte niečo navŕtať, no dané miesto je mimo dosah klasického vrtáka. Pre tento účel je práve vymyslený flexibilný vrták s maximálnou dĺžkou 290 mm. Koniec nástavca je možné vymeniť za ľubovoľný vrták, ktorý máte doma. Tento zaujímavý gadget stojí iba 2 €, čo je výborná cena vzhľadom na rozšírenosť použitia.

Kúpiť v Bangood.com

USB spájkovačka (6,75 €)

Výber čínskych gadgetov dnes ukončíme povinným nástrojom pre každého elektrikára. Spájkovačky sú v mnohých prípadoch nenahraditeľné, no zväčša sú rozmerovo nepraktické. V tomto prípade môže poslúžiť spájkovačka, ktorá svojím rozmerom môže pripomínať klasické pero a pripája sa do USB portu vášho notebooku, počítača či power banky. Cena tohto gadgetu je 7 €.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP