banner-redmi-note-3
V dnešnom výbere sa pozrieme na príslušenstvo pre vašich miláčikov, stojany, zaujímavý gadget do domácnosti a netradičnú vec, ktorej sa určite budú colníci čudovať pri vstupnej kontrole, no colnicou aj tak prejde, keďže jeho cena nepresahuje 22 rur.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Selfie blesk (5,53 €)

Ak si radi fotíte selfie a každý deň uverejňujete svoju krásu na Instagrame alebo Facebooku, na vašej kráse vám môže pridať externý blesk. Teda, krajší už asi nebudete, ale vaše fotky budú mať viac svetla a budú jasnejšie. Blesk sa pripája do telefónu cez konektor na slúchadlá a dá sa nastaviť na 3 rôzne intenzity svetla. Dostupný je v 6 farbách ako môžete vidieť na obrázku. Tento blesk si môžete kúpiť za 5,53 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

Držiak na telefón do auta (7,83 €)

Tento držiak na telefón má extra funkciu – okrem uchytenia telefónu dokáže váš smartfón aj nabiť a to vďaka zabudovaným USB konektorom. 2 USB porty ponúkajú výstupný prúd 3,1 A. Rameno, ktoré drží telefón, si môžete nastaviť podľa svojej potreby a jeho dĺžka 16 cm. Cena tohto zaujímavého držiaku je 7,83 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

Stojan na telefón (3,92 €)

Ak nemáte Yoga tablet od Lenova, tak ste niekedy pravdepodobne riešili problém, či si kúpiť stojan na mobil alebo tablet. Tento hliníkový stoja udrží váš tablet alebo telefón a vyzerá moderne a jednoducho. Cena je 3,92 Eur a neponúka žiadne extra technologické vychytávky, no ja by som si ho kúpil už len kvôli jeho jednoduchému dizajnu.

Kúpiť na Banggood.com

Multifunkčná lampa (33,38 €)

Táto netradičná čínska lampa sa trocha podobá na lampu od Xiaomi, no na rozdiel od nej ponúka viac funkcií. Okrem svietenia v 4 rôznych režimoch ponúka bluetooth reproduktor, prehrávač hudby, zobrazenie času a budík. Dá sa taktiež ovládať cez smartfón. Cena je oproti Xiaomi lampe nižšia, ale stále dosť vysoká, 33 Eur, no vzhľadom na množstvo funkcií sa dá táto cena akceptovať.

Kúpiť na Banggood.com

23” akustická gitara (15,49 €)

Dôkazom toho, že na čínskych e-shopoch nájdete doslova všetko je aj táto akustická gitara. Ide o detskú gitaru, ktorú si môžete objednať za 15 Eur a dostanete k tomu aj poštovné zadarmo. Jej rozmery sú 18,5 *58,6 centimetra. Dostanete k nej aj struny a brnkátko. Ak je vaše dieťa hudobný talent a vy ste ochotný počúvať nekonečné hranie na gitare, tak je táto gitara skvelý tip na vianočný darček.

Kúpiť na Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP