banner-meizu-metal
Tento týždeň nám začal december a pomaly sa pripravujeme na zimu. Aj my sme si pripravili jeden gadget na zimu, ktorý sa vám bude určite hodiť, nájdete ho na konci nášho výberu. Taktiež sme si niečo pripravili pre šoférov, gadgety do váŠho auta.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Držiak na smartfón (3,26 €)

Máte telefón položený na stole alebo máte stojan na telefón? Ak nepoužívate mobil, tak si ho môžete na tento držiak uložiť a ak sa ho rozhodnete smartfón používať, stačí si nastaviť ohybné rameno a pohodlne môžete telefón ovládať. Držiak sa predáva v 4 farbách: čierna, biela, modrá a ružová. Cena je iba 3,26 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

VR okuliare na smartfón (14,85 €)

Asi väčšina z vás už počula o Google Cardboard, Oculus Rift alebo o Samsung VR. Tieto okuliare na virtuálnu realitu majú mnoho veľa výhod oproti spomenutým riešeniam od iných výrobcov. Dajú sa použiť pre všetky zariadenia s veľkosťou uhlopriečky od 3,5 do 6 palcov, dajú sa upevniť na hlavu a navyše sú za priaznivú cenu, necelých 15 Eur. A navyše, používať ich môžete aj s dioptrickými okuliarmi.

Kúpiť na Banggood.com

Magnetický držiak do auta (3,71 €)

Ak máte auto, určite k nemu potrebujete vonný stromček a držiak na mobil. Tento týždeň sa ocitol v našom výbere magnetický držiak na mobil, ktorý sa dá upevniť na ventilátor na palubnej doske. Vďaka magnetu bude telefón pevne držať a aj sa bude dať ľahko používať. Držiak si môžete kúpiť v čiernej alebo šedej farbe za 3,71 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

Nabíjačka BlitzWolf do auta (7,42 €)

Tento gadget je taktiež určený pre šoférov. Ide o nabíjačku do auta, vďaka ktorej si nabijete až 4 rôzne zariadenia. Počas cesty do práce si tak môžete nabiť mobil, tablet, externú batériu či iné zariadenie, ktoré vyžaduje dobíjanie batérie. Výstupný prúd každého portu je až 2.4A, takže nabíjanie by malo prebiehať rýchlo. Cena nabíjačky je 7,42 Eur.

Kúpiť na Banggood.com

Ohrievač do topánok (4,63 €)

Ďalším skvelým gadgetom od čínskych výrobcov sú vložky do topánok, ktoré zohrejú vaše nohy. Stačí si tieto vložky iba nabiť, teda vlastne nahriať a vložiť do topánok. So studenými nohami sa tak môžete nadobro rozlúčiť. Ohrievanie si môžete zapnúť aj pri chôdzi, stačí, ak si vložky pripojíte k externej batérii. Cena vložiek je iba 4,63 Eur. Vložky sa dajú obstrihnúť na požadovanú veľkosť obuvi.

Kúpiť na Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom