Gadgety z Číny #33

banner-letv-le-1S
Po týždni sme si znova pripravili pre vás 5 gadgetov z Číny. Snažíme sa vyberať gadgety s cenou okolo 10 Eur, pretože tých je v čínskych obchodoch kopa a chceme vám ukázať niečo, čo by vás mohlo zaujať. Dúfame, že aj gadgety z v poradí už 33. výberu vás zaujmú. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

3v1: Power bank + USB kábel + zapaľovač = náramok na ruku (6,53 €)

Takto si predstavujem gadget, vecička, ktorá vyrieši niekoľko vašich problémov. Tento gadget vyrieši problémy fajčiarov. Náramok ponúka zapaľovač cigariet a okrem toho si môžete nabiť telefón vďaka vstavanej batérii a taktiež poslúži ako nabíjací kábel. Batéria vydrží na nabitie mobilu na 30 minút alebo na zapálenie 90-tich cigariet. Cena je iba 6,5 Eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Kovový náramok MiBand (10,32 €)

Náramok MiBand od Xiaomi je veľmi populárny smart náramok. Osobne som si ho veľmi obľúbil a zatiaľ som vyskúšal gumový originálny náramok, gumový neoriginálny a kožený. Gumový originálny sa mi roztrhal, neoriginálny smrdel čínou a kožený sa prekvapivo rýchlo zošúchal. Som zvedavý, či tento kovový náramok vydrží viac. Na výber máte 3 farebné prevedenia: strieborné, zlaté a čierne. Za cenu 10 Eur dostanete náramok a aj set na priskrutkovanie zariadenia do náramku.

Kúpiť na Tinydeal.com

Nabíjačka s 3 USB portami (2,79 €)

Ďalšia zo série zaujímavých nabíjačiek je táto, ktorá dokáže nabíjať až 3 zariadenia súčasne. Ponúka výstupný prúd 2A. Má taktiež čip, ktorý zistí, že vaše zariadenie je nabité a ďalej ho nenabíja, aby sa nepoškodila batéria a zariadenie. Nabíjačka je v jednoduchom bielom dizajne a jej cena je iba necelé 3 Eurá.

Kúpiť na Tinydeal.com

Slúchadlá Rock Mula (8,20 €)

Slúchadlá Rock Mula ponúkajú za 8 Eur výbornú kvalitu zvuku. Dizajnové prevedenie je trochu podobné slúchadlám Piston od Xiaomi. V balení taktiež nájdem štuple v 2 rôznych veľkostiach. Slúchadlá majú taktiež tlačidlo na prijatie a položenie hovoru. Kábel je flexibilný a taktiež ho ľahko rozmotáte. Môžete si ich kúpiť v zlatej alebo čiernej farbe.

Kúpiť na Banggood.com

Nano hexakoptéra (17,20 €)

Mini/nano „drony“ sa stali v súčasnosti veľmi populárne. Jednou z nich je aj nano hexakoptéra JJRC H20, ktorá má až 6 vrtúľ a jej veľkosť nepresahuje obvod ľudskej dlane. Hexakoptéra obsahuje 150 mAh batériu, ktorá sa nabíja 45 minút, pričom lietať vydrží 5 až 7 minút. Súčasťou balenia je samozrejme aj ovládač, ktorý funguje na frekvencii 2,4 GHz a jeho dosah je 30 metrov. Cena tejto šikovnej hexakoptéri je 17 €.

Kúpiť na Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Ľubomír Koprla
Som vysokoškolský študent informatiky .Zaujímam sa o najnovšie technologické vychytávky. Medzi moje záľuby patrí prehliadanie gadgetov na čínskych eshopoch a fotografovanie. Moja najobľúbenejša čísnka značka je Xiaomi. Momentálne používam americko-čínsky mobil Motorola Moto G