Gadgety z Číny #31

banner-zuk-z1
Ako každú sobotu, aj dnes sme pre vás pripravili výber piatich šikovných Gadgetov z Číny. Čínskym gadgetom som podľahol aj ja a objednal som si smarthodinky ZGPAX S79, ktorých recenzia príde neskôr. Prajem príjemné čítanie už 31. dielu našej populárnej rubriky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Univerzálny adaptér (6,31 €)

Ak by Marco Polo v súčasnosti cestoval po svete, jeho najväčším problémom by boli asi rôzne typy zástrčiek v daných krajinách. Už len keď cestujete do Británie, potrebujete adaptér a ak by ste sa rozhodli cestovať po celom svete, tak by ste potrebovali až 4 rôzne adaptéry. Tento čínsky adaptér zastúpi všetky. Dokážete ho pripojiť do akejkoľvek zástrčky vo svete. Jeho cena je 6,31 eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Xiaomi AA batérie (5,68 €)


Xiaomi už dlhšiu dobu vyrába rôzne gadgety, od poznámkových blokov, cez rukavice, smart náramky, telefóny až po čističky vody a televízie. Čo ma však prekvapilo je, že Xiaomi začalo predávať vlastné tužkové batérie. Sú pestrofarebné a predávajú sa v setoch po 10 kusoch. Prichádzajú zabalené v pevnom plastovom prenosnom obale. Batérie sú len jednorazové a nie je ich možné dobíjať. Ich cena je 5,68 €.

Kúpiť na Banggood.com

Xiaomi Piston Iron (21,05 €)

xiaomi-piston-iron
Xiaomi len pred pár dňami na trh uviedlo ďalšie slúchadlá, no tentoraz nejde o ďalšie vyhotovenie 3. generácie Pistonov, ale o nový prírastok medzi plnohodnotné Pistony s názvom Xiaomi Piston Iron. Detailné informácie o nových slúchadlách nájdete v tomto článku. Novinka sa teraz objavila v predpredaji aj na Tinydeal.com, kde si ich môžete kúpiť za 21 Eur aj s bezplatným doporučeným doručením. Okrem krásneho dizajnu a kvalitného spracovania ponúkajú taktiež výborný zvuk, o ktorý sa postaral Luca Bignardi, ktorý vyhral 2 Grammy ocenenia, takže by sa malo jednať o veľmi dobre vyvážené slúchadlá s presnými stredmi a čistými výškami.

Kúpiť na Tinydeal.com

3v1 príslušenstvo pre Lenovo K3 Note (13,80 €)

Na našej stránke beží súťaž o skvelý telefón Lenovo K3 Note, v ktorej stačí vymyslieť meno pre nášho maskota a ste v hre. Ak ste vymysleli super názov a veríte, že vyhráte alebo plánujete kúpu smartfónu Lenovo K3 Note, odporúčame zakúpiť si toto „štartovacie“ balenie príslušenstva. Obsahuje temperované ochranné sklíčko, flipový ochranný obal a náhradnú 3000 mAh batériu do telefónu. Cena za celé balenie je skvelých 13 €.

Kúpiť na Tinydeal.com

Dok so 7 USB konektormi (12,33 )

Ak potrebujete k svojej práci pripájať do USB konektorov viac ako 4 zariadenia, určite sa v prípade notebooku stretnete s nedostatkom USB portov. Tento problém vám môže vyriešiť dok, do ktorého môžete pripojiť až 7 zariadení. Je vybavený USB 3.0 portami, ktoré zabezpečia maximálnu rýchlosť prenosu dát. Jednotlivé konektory sa dajú zapínať/vypínať a ich zapnutie je indikované LED svetlami. Cena je 12 eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Ľubomír Koprla
Som vysokoškolský študent informatiky .Zaujímam sa o najnovšie technologické vychytávky. Medzi moje záľuby patrí prehliadanie gadgetov na čínskych eshopoch a fotografovanie. Moja najobľúbenejša čísnka značka je Xiaomi. Momentálne používam americko-čínsky mobil Motorola Moto G