Gadgety z Číny #30

banner-letv-one
Tento týždeň oslavujeme 30. diel našej populárnej rubriky  Gadgety z Číny. Od apríla tohto roka sme dodnes objavili 150 zaujímavých gadgetov. Ktorý gadget je váš najobľúbenejší?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Slúchadlové macaróny (3,62 €)

Macaróny sú tradičné talianske sladkosti, ktoré naberajú v súčasnosti na popularite. Aj Číňania sa rozhodli niečo z toho vyťažiť a začali vyrábať svoje vlastné macarónové slúchadlá. Tieto rôznofarebné slúchadlá sa predávajú v 6 farbách: čierna, biela, pepermintová zelená, ružová, hnedá a béžová (ak muži nevedia aká, nevadí). K slúchadlám dostanete aj makarónkový obal na, aby sa vám nepomotali alebo nestratili. Cena je iba 3,62 €, len kvalita zvuku zostáva otázna.

Kúpiť na Tinydeal.com

Držiak GoPro kamery proti potopeniu (3,26 €)

Kúpete sa na ostrove v Tichom oceáne a natáčate podmorský život s GoPro kamerou a zrazu vás napadne žralok a kamera mieri do hlbín Mariánskej priekopy. Vďaka tomuto gadgetu však zostane kamera plávať na hladine. Taktiež dostanete k tomu aj šnúrku proti strateniu na ruku. Cena je iba  3,26 €.

Kúpiť na Tinydeal.com

Magnetický USB kábel (6,61 €)

Tento gadget ma osobne veľmi zaujal, lebo dokáže zjednodušiť život miliónom ľudí, ktorí sa trápia pripojením USB kábla k telefónu. Toto vylepšenie pozostáva z 2 častí – MicroUSB konektora, ktorý pripojíte do mobilu na stálo a USB kábla, ktorý sa vďaka konektoru a piatim malým pinom pripojí magnetickou silou ku konektoru. Cena je iba 6,61 €. Toto riešenie je podľa mňa omnoho lepšie ako USB Type-C konektor, no otázna je rýchlosť prenosu údajov.

Kúpiť na Tinydeal.com

Lietajúca disko gula (7,35 €)

Ak pripravujete geek párty a chcete zaujať hostí, touto lietajúcou disko guľou ich zaujmete určite. Guľa dokáže lietať na jedno nabitie 8 minút vo vzduchu a rozžiari miestnosť farbami. Stačí dať pod ňu ruku a bude lietať nad vašou rukou. Bohužiaľ, po 8 minútach párty budete musieť znudene čakať 30 minút, kým sa znova guľa nabije. Za tú zábavu to ale stojí, no nie? Cena tejto lietajúcej disko gule mierne presahuje 7 eur.

Kúpiť na Banggood.com

Športové digitálne hodinky (5,86 €)

Posledným gadgetom, ktorý uzatvára naše jubilejné, 30. vydanie, sú LED športové hodinky, ktoré zaujmú jednoduchým športovým dizajnom. Na výber sú rôznofarbné náramky: čierny, čierny so strieborným lemom hodiniek, modrý, červený a ružový. Hodinky sú počas dňa zapnuté a ak chcete vedieť čas, stačí kliknúť na displej. Cena je necelých 6 €.

Kúpiť na Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Ľubomír Koprla
Som vysokoškolský študent informatiky .Zaujímam sa o najnovšie technologické vychytávky. Medzi moje záľuby patrí prehliadanie gadgetov na čínskych eshopoch a fotografovanie. Moja najobľúbenejša čísnka značka je Xiaomi. Momentálne používam americko-čínsky mobil Motorola Moto G