Gadgety z Číny #29

banner-xiaomi-mi4c
Ani túto sobotu sme nezabudli na výber ďalších 5 gadgetov z Číny. Vybrali sme 3 lacné gadgety do 5 € a 2 zaujímavé gadgety s cenou okolo 10 eur. Dúfame, že si náš už v poradí 29. diel Gadgetov z Číny užijete a nájdete ten pravý gadget. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

W2 Smart hodinky (11,65 €)

Ide o ďalší náramok z radu smarthodiniek, ktorý však zaujme jednoduchým, športovým dizajnom. Obsahuje základné funkcie: krokomer, merač spálených kalórií a monitor spánku. Zaujímavou funkciou navyše je teplomer vonkajšej teploty. Hodinky neobsahujú bluetooth, takže si nezobrazíte údaje v aplikácii a na zobrazenie všetkých informácií vám bude musieť  stačiť displej hodiniek. Sú dostupné v 6 farbách: biela, čierna, modrá, oranžová, červená, zelená. Cena hodiniek je iba 11 eur.

Kúpiť na Banggood.com

Retro Edisonova žiarovka (3,94 €)

Tento gadget, respektíve už retro žiarovka, ma zaujal svojou zamotanou cievkou do netradičného tvaru. Na fotografiách to vyzerá zaujímavo, keď som sa nad tým zamyslel, tak som prestal chápať, kto sa bude pozerať na zapnutú žiarovku? Ak je žiarovka vypnutá tak cievku nie je ani poriadne vidieť a keď je zapnutá, ťažko sa pozerá na krásnu svietiacu cievku. Výkon žiarovky je 40 Wattov. Ak vás žiarovka aj napriek tomu zaujala a kúpiť si ju môžete za 4 eurá.

Kúpiť na Banggood.com

Xiaomi Piston Dazzle Edition (5,27 €)

Xiaomi to v poslednom čase „rozbalilo“ s rôznymi modelmi smartfónu Mi4 a rovnakú taktiku má aj pri slúchadlách Piston, ktoré teraz prišli na trh v Dazzle edícii. Ide o najlacnejší variant Pistonov a ich je len 5 €. Okrem tejto najnovšej edície sa predávajú ďalšie 3: klasická s najvyššou cneou a lacnejšie Colorful a Youth Edition. Dazzle edícia na rozdiel od klasickej edície iba jedno tlačidlo na kábli. K dispozícii sú v 2 farbách, ružová a modrá.

Kúpiť na Tinydeal.com

Svietiaca lepiaca páska (2,02 €)

Ďalší gadget z nášho výberu je svietiaca lepiaca páska. Nejde o žiaden tech gadget, ale o fosforeskujúcu farbu natretú na klasickej lepiacej páske. Páska sa najprv musí nabiť svetlom a potom v noci vydrží svietiť až 4 hodiny. Svieti na zeleno a je široká 1,2 cm a dlhá 3 m. Cena je iba 2 eurá.

Kúpiť na Banggood.com

Smart zástrčka (11,65 €)

Segment smart domácností sa pomaly ale isto rozbieha a čínski predajcovia ponúkajú čoraz zaujímavejšie zaradenia. Jedným z nich je aj zástrčka, ktorá sa dokáže pripojiť k WiFi a dá sa ovládať cez Internet. Medzi zaujímavé funkcie patrí história spotreby energie, časovač, ochrana nabitia smartfónu, ochrana pred zlodejmi a taktiež si môžete nastaviť rôzne činnosti, ktoré sa majú vykonať vďaka prepojeniu s automatizačnou aplikáciou IFTTT. A navyše je zástrčka kompatibilná s európskym štandartom. Cena je 11 eur.

Kúpiť na Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Ľubomír Koprla
Som vysokoškolský študent informatiky .Zaujímam sa o najnovšie technologické vychytávky. Medzi moje záľuby patrí prehliadanie gadgetov na čínskych eshopoch a fotografovanie. Moja najobľúbenejša čísnka značka je Xiaomi. Momentálne používam americko-čínsky mobil Motorola Moto G