Gadgety z Číny #28

banner-zuk-z1
Po upršanom týždni tu sme zase s naším výberom gadgetov. Tohtotýždňový výber je pestrý, nájde sa v ňom niečo pre motoristov, potápačov, domácich kutilov a fanúšikov najznámejšieho čínskeho výrobu, Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi dotykové rukavice (10,47 €)

Zima sa pomaly blíži, niekde už aj nasnežilo a Xiaomi pre svojich fanúšikov pripravilo nový gadget – rukavice, s ktorými môžete ovládať dotykový displej. Už nebudete musieť nechať mrznúť svoje ruky, keď budete chcieť používať telefón. Veľmi sa mi páči zimný vzor a k dispozícii sú 2 farbené kombinácie: tmavo modrá a tmavo Šedá. Cena za značkové rukavice je vyššia, 10 eur. Ak sa vám to zdá veľa, je tu aj neznačkový variant.

Kúpiť na Tinydeal.com

XiaoYi držiak kamery do vody (10,21 €)

Športová kamera Xiaomi Action Camera spravila slušnú dieru do sveta a získala svoje postavenie na trhu. Xiaomi pri jej predstavení nepredstavilo veľa príslušenstva, no postupne sa začína rozbiehať. Medzi novinku patrí aj držiak do vody, ktorý udrží kameru na hladine ak ju stratíte a taktiež obsahuje šnúrku, ktorú si môžete pripevniť na ruku, aby vám kamera neuplávala. Cena je 10 eur.

Kúpiť na Tinydeal.com

Adaptér pre Nano SIM na Micro SIM karty + nástroj na vysunutie SIM karty (0,85 €)

Výrobcovia smartfónov majú akúsi túžbu občas robiť veci zbytočne zložité. Príkladom je aj slot na SIM karty, prečo sa nemôžu dohodnúť na určitom štandarte? Ak si vystrihnete zo svojej SIM karty Nano SIM kartu, tak ju už nedostanete do Micro SIM kartového telefónu, no vďaka tomuto adaptéru si ľahko zmeníte formát. V cene 81 centov je zahrnutá aj ihla na otvorenie priestoru na SIM karty a aj doprava.

Kúpiť na Tinydeal.com

DIY hodinky (6,90 €)

Domáci kutilovia a DYI nadšenci by mali zbystriť. Náš štvrtý gadget ešte nebol poskladaný, keďže si ho musíte poskladať doma. Za necelých 7 € dostanete súčiastky na výrobu digitálnych hodín. Ak ste zručný, ľahko si ich poskladáte a môžete sa s vlastnoručne vyrobenými hodinkami chváliť pred priateľmi. Ak ste takí nešikovní ako ja, tak pravdepodobne rozostavané hodinky skončia v koši.

Kúpiť na Banggood.com

GPS sledovač (20,90 €)

Posledný gadget je drahší, no vďaka nemu si môžete ochrániť svoj hnuteľný majetok, teda predovšetkým automobil alebo motorku. Ide o GPS sledovač, ktorý podporuje SIM karty, vďaka čomu môžete naživo sledovať polohu cez internet. Polohu dokáže určiť s presnosťou na 5 m. Sledovač má taktiež funkcie šetriča batérie pre dlhšiu výdrž. Za cenu 20 eur získate sledovač a bohaté príslušenstvo: 2 batérie, nabíjačku a vodotesný obal.

Kúpiť na Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Ľubomír Koprla
Som vysokoškolský študent informatiky .Zaujímam sa o najnovšie technologické vychytávky. Medzi moje záľuby patrí prehliadanie gadgetov na čínskych eshopoch a fotografovanie. Moja najobľúbenejša čísnka značka je Xiaomi. Momentálne používam americko-čínsky mobil Motorola Moto G