banner-redmi-note2
Ani túto sobotu sme nezabudli na ďalší diel našej pravidelnej rubriky Gadgety z Číny. Dnes je to už 27. týždeň, čo pre vás pripravujeme výber 5 zaujímavých gadgetov pre každodenné využitie. Ak aj vy máte tip na nejaký zaujímavý gadget, poslať nám ho môžete do komentára.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Retro Nintendo USB ovládač (3,61 €)

Ako už názov gadgetu uvádza, ide o USB ovládač, ktorý môžete používať na hranie hier na PC a je inšpirovaný ovládačom ku konzole SNES od Nintenda, ktorá bola vydaná v roku 1991 a zožala celosvetovú slávu. Táto konzola sa stala najpredávanejšou konzolou v 16-bitovej ére. Dĺžka USB kábla je 270 cm a cena tohto ovládača je 3,61 Eur.

Kúpiť v banggood.com

10 v 1 – sada na prežitie( 5,51 €)

Tento multifunkčný nástroj vám pomôže prežiť v divokej prírode. Macgayver by s ním porazil aj Chucka Norrisa. Obsahuje 10 nástrojov: zúbkový nožík, otvárač fliaš, malý a veľký skrutkovač, kompas, lupu, pinzetu, špáradlo, pravítko a kľúč. Najväčšou výhodou sú kompaktné rozmery kreditnej karty a hrúbka iba 5 mm. Cena je iba 5,51 Eur.

Kúpiť v banggood.com

LED svetlo s 2xUSB nabíjačkou (9,04 €)

Na prvý pohľad to vyzerá ako klasické orientačné svetlo. Okrem funkcie automatického nočného zapínania má výbornú funkciu a tou sú 2 USB konektory na nabíjanie smartfónov. Výstupný prúd na nabíjanie je 2A pri použití jedného konektora a 1A pri využití oboch nabíjacích konektorov. Toto viacúčelové zariadenie môže byť vaše za necelých 9 €.

Kúpiť v banggood.com

Halloweensky krvný vak (1,08 €)

Halloween sa pomaly blíži. Táto udalosť je mnohými oslavovaná a aj mnohými zatracovaná. Ak patríte do prvej skupiny a chcete zaujať na párty ako upír, stačí si kúpiť vak s krvou, ktorý je takmer identický s naozajstným krvným vakom, ktorý sa používa pri odbere krvi. Môžete si ho naplniť svojím obľúbeným nápojom a piť z neho. Má objem 300 ml a cena je 1 euro s dopravou zadarmo.

Kúpiť v banggood.com

Párty laser projektor (13,29 €)

K Halloweenu patria aj rôzne párty a na žiadnej párty nemôže chýbať disko hudba, alebo? Na vytvorenie tej správnej párty nálady budete potrebovať kvalitné a najmä silné reproduktory a laser projektor. Tento čínsky projektor dokáže svietiť na zeleno alebo červeno a dokáže dokonca mixovať svetlá podľa hudby, ktorá práve hrá, vďaka zabudovanému mikrofónu. Súčasťou projektora je aj stojan a diaľkový ovládač. A cena je prekvapivo iba 13 eur.

Kúpiť v banggood.com

Vaše tipy na gadgety nám posielajte do komentárov alebo na e-mail redakcia@fonyzciny.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP