S dnešnou sobotou tu máme ďalšie Gadgety z Číny s poradovým číslom 24. Predstavujeme väčšinou drahšie gadgety, no sú celkom zaujímavé a veríme, že ste o väčšine z nich nepočuli.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Externá batéria s bezdrôtovým nabíjaním (25,55 €)

Externých batérií je na trhu množstvo a každý si tak môže vybrať podľa svojho gusta. Táto externá batéria však prináša novinku v podobe bezdrôtového nabíjania. Bezdrôtové nabíjanie funguje na zariadeniach s podporu štandartu Qi. Batéria má kapacitu 7 200 mAh a podporuje okrem bezdrôtového nabíjania aj klasické nabíjanie cez USB. Cena je vyššia ako u klasický batérií, 25 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Quadkoptéra Lishi (59,92 €)

Nedávno naši „super“ poslanci schválili zákon o dronoch, podľa ktorého na prevádzku drona potrebujete licenciu. Ak ste rebel alebo sa staneš profesionálnym dronoletcom a nemáš peniaze na drahý dron, Číňania prinášajú riešenie v podobe drona s rozmermi 30 x 30 cm za necelých 60 Eur. Vydrží lietať 7-8 minút na jedno nabitie, ktoré trvá hodinu. Obsahuje aj 0,3 Mpix kameru, ktorej obraz môžete vidieť vďaka Wi-Fi modulu na smartfóne, taktiež môžete fotiť a nahrávať videá do 4 GB vstavanej pamäte. Dron má 2 módy pohybu, rýchly a pomalý a taktiež mu nechýba 6 osová stabilizácia. V balení sa nachádza aj ovládač s držiakom na smartfón a nabíjačka.

Kúpiť v Tinydeal.com

Smarthodinky W1 (28,19 €)

Ak chcú výrobcovia preraziť vo svete technológií, musia vymyslieť naozaj niečo zaujímavé. Tento čínsky výrobca vyrobil smarthodinky s vysúvateľnou klávesnicou. Okrem tejto funkcie hodinky podporujú naraz 2 SIM karty. Podporujú aj pamäťové karty do veľkosti 32 GB a kameru s rozlíšením 1,3 MPx. Rozlíšenie displeja je 240×240 pixelov. Cena je 28 Eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

MoreFine M1 MiniPC (96,94 €)

Štvrtý gadget z našej série je trochu drahší, no ide o plnohodnotné PC s dvomi operačnými systémami: Windows 10 a Android 4.4. O výkon sa stará 4-jadrový procesor od firmy Intel, Atom Baytrail-T Z3735. Okrem toho má 2 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte. Tento gadget stačí zapojiť napríklad do TV cez HDMI a pripojiť do zástrčky. Podporuje aj pamäťové karty a taktiež obsahuje jeden USB port a 2 MicroUSB porty. Na pripojenie môžete využiť Wi-Fi a Bluetooth vo verzii 4.0. Cena tohto gadgetu je takmer 100 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Oulm hodinky (13,65 €)

Náš výber zakončujeme netradičným hodinkami, ktoré sú v tvare štvorca a majú až tri rôzne hodiny, ktoré si môžete nastaviť na rôzne časy. Hodinky vyzerajú zaujímavo a môžete si ich kúpiť v 4 farbách: čierna, modrá, biela a fialová. Cena za tieto extravagantné hodinky je necelých 14 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP