banner-redmi-note2
Ani tento týždeň sme nezabudli na naše obľúbené Gadgety z Číny. V poradí už 23. časti sa pozrieme na rôzne gadgety s cenami od jedného eura do 30 eur.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bezdrôtová nabíjačka Itian K8-Qi (7,65 €)

Ak náhodou vlastníte smartfón, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie pomocou technológie Qi, budete potrebovať bezdrôtovú nabíjačku. Originálne od výrobcov sú zvyčajne predražené, no táto od výrobcu Itian stojí iba 7 eur a dokáže nabíjať prúdom 700-1000 mA. Je to o trochu menej ako pri klasickom nabíjaní, takže si trochu dlhšie počkáte, ale na druhú stranu pri pomalšom nabíjaní šetríte batériu a nemusíte sa otravovať s káblami.

Kúpiť v Tinydeal.com

Teleobjektív na smartfón (8,26 €)

Ďalší gadget je určený fotografom a úchylákom, ktorý chcú pozorovať ľudí pomocou externého objektívu na smartfón, ktorý opticky zväčší obraz 8-krát. Je to rozdiel oproti klasickému softwérovému zoomu, pretože ten znižuje rozlíšenie záberu, no vďaka tomuto objektívu si vyfotíte 8-krát zväčšený predmet v plnom rozlíšení. Cena za túto vychytávku je 8 eur a je oficiálne kompatibilná s iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 4S, One Plus One, One Plus Two, Samsung Galaxy Note 5, iPhone 6S Plus. Objektív by mal však fungovať aj s ostatnými smartfónmi

Kúpiť v Tinydeal.com

Lacné náramkové hodinky (1,79 €)

Po minulotýždňových smart hodinkách máme v dnešnom výbere klasické hodinky, no v trochu netradičnom prevedení. Ide o náramok, ktorý obsahuje digitálny displej a pod ním sa nachádza tlačidlo, pomocou ktorého sa prepína zobrazenie dátumu a času. Hodinky vážia iba 27 gramov a predávajú sa v 6 farbách: čierna, ružová, biela, oranžová, svetlomodrá, tmavomodrá. No najlepšia na týchto hodinkách je cena, ani nie 2 eurá.

Kúpiť v Tinydeal.com

L18 Smart náramok (31,21 €)

Tento gadget mi pripomína náramok MiBand od Xiaomi, no ten je omnoho lepší. Prečo? Pretože okrem počítania krokov a monitorovania spánku má v sebe zabudovaný senzor, ktorý dokáže zmerať srdcový pulz a takisto aj krvný tlak. Vďaka týmto senzorom dokáže náramok rozoznať vašu aktuálnu náladu a taktiež rozozná, kedy ste unavený. Tieto funkcie sa určite budú hodiť pre športovcov, ktorí budú chcieť dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri tréningu. Náramok si môžete kúpiť v 3 farbách: čierna, modrá alebo červená. Ku smartfónu sa pripojí cez Bluetooth 4.0, no bohužiaľ, informácie o aplikácii som nikde nenašiel, čo je veľká škoda. Cena je trochu vyššia, cez 30 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Držiak na mobil do auta (2,57 €)

Posledným tohtotýždňovým gadgetom je držiak na mobil do auta. Na auto sa pripevní klasicky na predné sklo, čo je ale netradičné je pripevnenie pre smartfón, zvyčajne si mobil vložíte do nejakej vaničky medzi držiaky, no v tomto prípade využijete podtlak 8 prísaviek, na ktoré smartfón pripevníte. Držiak si môžete kúpiť v bielej alebo čiernej farbe. Cena je iba 2,5 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú