banner-oneplus2
Týždeň je zase za nami a my tu máme ďalší výber gadgetov z obchodu Tindeal.com. Našli sme u číňanov naozaj multifunkčný telefón a taktiež tradične máme pár gadgetov od mojej obľúbenej spoločnosti Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

USB ventilátor a lampa (2,94 €)

V našom výbere sme mali už aj USB lampu a ventilátor, obe od Xiaomi. No, na čo táto čínska spoločnosť neprišla je skombinovať obidve vychytávky do jedného zariadenia. Využiť to môžete napríklad pri teplých letných nociach na obidve činnosti. Tento gadget sa predáva za necelé 3 Eurá v dvoch farbách: fialovej a modrej.

Kúpiť v Tinydeal.com

Multifunkčný 4v1 gadget (35,19 €)

Asi jeden z TOP multifunkčných gadgetov, ktoré sa objavili v našom výbere. Od dnes si budeš chcieť zobrať na opustený ostrov práve tento gadget. Vďaka nemu môžeš svietiť s lampou, telefonovať, nabiť si mobil a počúvať hudbu. Z tohto telefónu môžeš volať z dvoch SIM kariet cez 2G siete kdekoľvek na zemi a navyše obsahuje batériu s kapacitou až 7200 mAh, vďaka ktorej si môžeš taktiež nabiť smartfón. Z telefónu prehráš aj hudbu z MicroSD karty na silnom spodnom reproduktore. Cena tohto gadgetu nie je 100 Euro, ani 75 Euro, ani 50 Euro, ale rovných 35,19 Euro. To je úžasné, Horste.

Kúpiť v Tinydeal.com

Čistička vody Xiaomi (279,73 €)

Xiaomi je už skoro ako Samsung, už mu len chýba začať vyrábať chladničky. No Xiaomi je viac smart a priniesol na trh čističku vody, ktorá sa ovláda cez telefón a je v minimalistickom Xiaomi dizajne. Táto čistička vody sa postará o to, aby si mohol piť každý deň 100 percentne čistú vodu z umývadla. Je to vďaka 4 filtrom, voda sa najprv prefiltruje cez filter z bavlnených vlákien, kde sa odstránia usadeniny, vlasy a ďalšie väčšie nečistoty. Ďalej ide voda cez 1. filter z karbónovo-kokosových vlákien, kde sa odstráni zápach, chlórová chuť a prchavé organické zlúčeniny (známe ako VOC). Voda putuje cez filtrovaciu membránu, kde sa odfiltrujú ťažké kovy, baktérie a organický materiál a nakoniec si voda zopakuje čistenie cez filter z karbónovo-kokosových vlákien. Čistička sa dá jednoducho pripevniť na akékoľvek umývadlo, no veľkou nevýhodou je vyššia cena a poštovné.

Kúpiť v Tinydeal.com

3 metrový Xiaomi LAN kábel (5,11 €)

Ďalším gadgetom je zase výrobok od Xiaomi a tým je LAN kábel. Nie je to obyčajný čínsky LAN kábel. Vizuálne je ultra-tenký, vďaka čomu ho ľahko zmotáš a prenesieš. No kábel navyše ponúka prenosovú rýchlosť až 1Gbit/s. Kábel je kompatibilný so všetkými zariadeniami, ktoré obsahujú LAN koncovku. Naviac to dopĺňa dobrá cena, 5 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Nabíjačka na 4 zariadenia (11,54 €)

Mnohokrát doma osobne zažívam problém s tým, že nemám dostatok nabíjačiek a na cestách je problém s nedostatkom zástrčiek. Tento problém rieši tento šikovný gadget, ktorý dokáže nabíjať až 4 rôzne zariadenia zo 4 USB portov. Ponúka 2 porty s funkciou rýchlonabíjania vďaka výstupnému prúdu 3A. Ďalšie 2 porty majú výstupný prúd iba 1A, takže si nabiješ batériu pomalšie, ale aj šetrnejšie, pretože rýchlonabíjanie spôsobuje rýchlejšie opotrebovanie batérie.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú