Dnes potešíme mnohých fanúšikov spoločnosti Xiaomi. Máme pre vás pripravený špeciálny diel série Gadgety z Číny, v ktorom sa budeme venovať gadgetom od Xiaomi.

Micro USB káblik (3,63 €)

Praktický, malý, 15 cm micro USB kábel v kvalite Xiaomi. Má pozlátené konektory a kábel by nemal vypadávať z telefónu. Je netoxický. Za značku si však priplatíte, tak cena je trochu vyššia – 3,63 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

USB lampa (2,7 €)

Lampičku od Xiaomi môžete využiť kdekoľvek a kedykoľvek, stačí vám akýkoľvek powerbank. Svetlo by malo byť veľmi jasné a lampa má malú spotrebu. Lampa je ľahká a je v 3 farbách: ružová, oranžová a zelená. Stojí iba 2,7 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Držiak kábla na slúchadlá (1,59 €)

Nejde o nijakú prevratnú tech vychytávku, ale predĺži to váš život o hodiny, ktoré strávite rozmotávaním slúchadiel. Držiak má jednoduchý dizajn, je z kvalitných materiálov a stojí len jeden a pol eura.

Kúpiť v Tinydeal.com

Xiaomi slúchadlá (6,44 €)

Nie každý má hudobný sluch a počuje každý falošný tón a nechce za slúchadlá zaplatiť 10 a viac eur, pre tých sú tu Xiaomi slúchadlá za 6,4 €. Sú v rôznych farbách a majú aj mikrofón a aj tlačidlá na ovládanie hlasitosti a na prijatie hovoru alebo zastavenie hudby. Slúchadlá ponúkajú výborný hudobný zážitok za minimálnu cenu.

Kúpiť v Tinydeal.com

Portable Wifi Router adaptér (3,97 €)

 

Malý praktický adaptér, ktorý zapojíte do USB konektora, nainštalujete driver a môžte vysielať z vášho počítača WiFi signál do sveta. Táto maličkosť ponúka rýchlosť 150Mbps, šifrovanie WPA-PSK a WPA2-PSK a stojí necelé 4 eurá.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP