Skoro 3 mesiace mi s touto sériou ubehli veľmi rýchlo. Dnes je tu už 10. výber Gadgetov z Číny a teší ma, že mnohým z vás sa páčia moje výberovky. Tak, vrhnime sa na ďalších 5 zaujímavých čínskych gadgetov, nech dosiahneme hranicu 50 gadgetov.

Ak ste čítali aj minulý diel, tak existuje okrem sloníka pre chlapcov aj sloník pre dievčatá. Alebo si prečítajte minulý diel tu.

Ľadové poldecáky (4,1 €)

Letné párty sa blížia a nieje nič lepšie, ako piť teplú vodku…samozrejme, že je, piť ju ľadovo vychladenú. Ak si kúpite túto formu na ľad, tak si vďaka nej vyrobíte poldecáky z ľadu. Priateľov určite prekvapíte a zaujmete a najmä nikto ožratý vám už nerozbije pohár doma.

Kúpiť v Tinydeal.com

Srdcový balón šťastia (4,75 €)

Ďalšou letnou záležitosťou je púšťanie balónov šťastia. Asi to všetci poznáte, na balón si napíšete 3 priania, ktoré chcete aby sa vám splnili. Musím povedať, že to naozaj funguje, napísal som si tam na konci roka 2013, že chcem úspešne zmaturovať a splnilo sa…teraz Vám už píše pomaturant. Za cenu 4,75€ dostanete 3 balóny, ktoré su navyŠe v tvare srdca.

Kúpiť v Tinydeal.com

Odháňač vtákov (23,43 €)

Určite nie som jediný, ktorého serú vtáci, ktorí začnú „krásne“ štebotať o pol 5 ráno pri okne. A cez deň zasa „pekne“ špinia na lavičky. No tomu je koniec, môžete to zobrať do vlastných rúk, buď vzduchovkou, no ak máte radi zvieratá, radšej si kúpte tento humánny odplašovač vtákov, ktorý vydáva ultrazvuk, ktorý my ľudia nepočujeme, no zvieratá počujú a vďaka tomu sa nepriblížia k vašej záhrade. Navyše v noci sa rozsvieti svetlo, ak príde vták na záhradu. Cena je trošku vyššia – 23,43 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Kryštálová lampa (7,18 €)

V tomto balíčku nájdete všetko na výrobu vlastného kryštálu, z ktorého si môžete navyše vyrobiť lampičku. Výroba kryštálu je jednoduchá, no trvá pár dní. Každý deň, môžete pozorovať ako kryštál rastie. Ak už kryštál prestane rásť, iba vymeníte vrchnú korkovú časť a dáte tam korkovú zátku so svetlom a lampička je hotová. Cena je 7 eur.

Kúpiť v Tinydeal.com

Solárna prenosná batéria (16,77 €)

Aj vám nevydrží telefón viac ako jeden deň bez nabitia? Vyskúšajte solárnu externú batériu s kapacitou 8000 mAh. Nabíjať ju môžete prostredníctvom slnka, alebo cez microUSB kábel s prúdom 2A. Na nabíjanie zariadení tu máte 2 USB porty, jeden s výstupným prúdom 2A a druhý s 1A. Cena je necelých 17 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Páči sa vám naša rubrika Gadgety z Číny a máte nejaký tip na zaujímavý nápad? Neváhajte a pošli nám ho do komentárov pod článkom! 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú