Od dnešného dňa až do predstavenia nových iPhonov ostáva už zhruba iba jeden týždeň. Predošlé úniky informácií boli dosť intenzívne, a tak už poznáme niektoré špecifikácie, nové funkcie, ceny i vzhľad.

Teraz sa ale predsa na internete objavilo niečo, čo vidíme po prvý raz. Je to krátke video, ktoré údajne zobrazuje fungujúci iPhone 8. To však trvá iba 10 sekúnd a jeho dôveryhodnosť je diskutabilná. Samotný iPhone bol totiž nahrávaný v tme a vidíme tak iba jeho veľký displej s pomerom strán 18:9. Na videu môžeme vidieť iba launcher a spustenie jednej aplikácie, no už počas toho sa objavili prvé pochybnosti.

Apple iPhone 7 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Nenechaj si ujsť
Obavy sa potvrdzujú: Apple si za iPhone 8 bude pýtať astronomické sumy, za najvyššiu verziu viac než 1000 €

Pozeráme sa vôbec na zariadenie so systémom iOS? Android je dosť nevyspytateľný a existuje niekoľko aplikácií, ktoré dokážu vzhľad iOS napodobniť. Indikátory Wi-Fi a mobilnej siete sú zas umiestnené v pravom hornom rohu displeja, zatiaľ čo pri iOS je ich obvyklá pozícia vľavo hore. Táto zmena ale môže súvisieť aj s horným výrezom displeja pre fotoaparát, reproduktor a iné prvky.

Koniec koncov, zatiaľ žiadna teória nie je potvrdená. Môžeme sa pozerať na skutočný iPhone 8, ale aj na napodobneninu s Androidom. Do predstavenia sa navyše ešte môžu objaviť ďalšie fotky alebo videá, takže nechajme sa prekvapiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom