Foxconn, fabrika na výrobu nielen iPhonov, je veľmi dôveryhodným zdrojom neoficiálnych informácií. Už v minulosti z nej unikol reálny dizajn iPhonu 4 a iPhonu 6. Teraz to vyzerá tak, že história sa opakuje a pravdepodobne sa nám naskytá pohľad na finálny dizajn iPhonu 8/X.

Podľa informácií webu iFanr za týmito schémami stojí interný pracovník Foxconnu a budú používané k výrobnému procesu výročného iPhonu. Schémy potvrdzujú prítomnosť 5.8-palcového OLED displeja aj 2.5D zahnutia po bokoch. Analytik Ming-Chi Kuo už dávnejšie tvrdil, že predný fotoaparát bude disponovať 3D skenerom pre rozpoznanie tváre. Jedným z dôvodov meškania iPhonu 8 môže byť aj to, že Apple má problémy s produkciou spomínanej technológie.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone 8zdroj fotografie: iFanr

nenechaj si ujsť
iPhone 8 má zbierať ešte viac údajov o používateľoch ako všetky ostatné smartfóny doteraz

Zaujímavé je, že podľa zdroja nebudú bočné tlačidlá mechanické. Nebudú sa teda dať stlačiť, no pri regulovaní hlasitosti alebo zapínaní displeja od nich budeme cítiť hmatovú spätnú väzbu. Tlačidlo napájania na pravom boku je dostatočne dlhé na to, aby plnilo dve funkcie. Snímač odtlačkov bude podľa schémy zabudovaný priamo v displeji. Duálny fotoaparát bude na zadnej strane umiestnený vo vertikálnom smere.

iphone 8
zdroj fotografie: iFanr

zdroj fotografií: iFanr

Aj keď ani týmito fotkami si nemôžeme byť 100-percentne istí, aspoň nám dávajú akú-takú predstavu o dizajne výročného iPhonu, ktorý nám má pripomenúť, že úplne prvý iPhone bol predstavený už pred desiatimi rokmi. Bol by si s takýmto dizajnom spokojný?

iphone 8
zdroj fotografie: Benjamin Geskin

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom