Nádielka detailných fotografií pripravovaných smart hodiniek No.1 D6

banner-mi5Čínska spoločnosť No.1 je vo svete známa hlavne ako výrobca dostupných smartwatch. Tie chrlí v neskutočne rýchlom tempe a preto nieje prekvapením, že sa dozvedáme o ďalšom zariadení tejto ambicióznej spoločnosti. O kvalitách smart hodiniek od tohto výrobcu sa môžete presvedčiť v našej recenzii na model No.1 D5.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinkou sú hodinky s označením No.1 D6, ktoré sú zobrazené na fotografiách nižšie. Súdiac podľa nich dokážeme zhodnotiť, že D6 ponúknu obdĺžnikový tvar displeja. Tento displej bude obalený v kovovom tele a hodinky sa budú pripínať pomocou luxusných kožených remienkov. Operačným systémom sa stane Android 5.1 Lollipop a k dispozícií bude viacero odlišných tém ciferníka.

Pravdepodobné je aj použitie IP certifikácie (odolnosť voči vode a prachu) s doposiaľ neznámym stupňom ochrany. Myslíte si, že dokážu tieto smart hodinky uspieť v boji s dravou konkurenciou? A čo hovoríte na dizajn? Nám sa teda rozhodne páči.

no-1-d6-fotky

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]