banner-mate-8Presne 2 dni nás delia od veľkého predstavenia high-end phabletu Huawei Mate 9. Tretí najväčší výrobca smartfónov na svete, Huawei, sa snažil udržať dizajn novinky čo najdlhšie ukrytý, no dnešné fotografie takmer úplne prezrádzajú dizajn.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Fotografie dokonca potvrdili aj vzhľad z renderov, pričom dominovať bude jednoznačne hliník na celej konštrukcii, ktorá sa celkovo vyznačuje nízkou hrúbkou. Predná strana sa už tradične nesie v duchu typických črtov ostatných zariadení výrobcu. V prípade Mate 9-ky ju vyplní 5,9-palcový displej s FullHD rozlíšením. Pod kapotou bude pracovať výkonný procesor Kirin 960, až 6 GB RAM pamäte a masívnych 256 GB interného úložiska. Hrubú výpočtovú silu však treba preniesť aj do dokonalého používateľského zážitku pri softvéri.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-9-leaked-photos-1

Bezchybné používania bude mať teda na starosti najnovší Android 7.0 Nougat a nadstavba EMUI 5.0. Veľkou novinkou je aj použitie duálneho fotoaparátu, ktorý dostal certifikáciou od Leica. Nepochybujeme o tom, že smartfón ponúkne ešte lepšie výsledky ako aktuálny top model P9. Všetky uniknuté fotografie sú skutočne dôveryhodné, a tak sa zdá, že výsledný dizajn už nemá čím prekvapiť. Páči sa vám tento vzhľad Huawei Mate 9?

huawei-mate-9-leaked-photos-2

huawei-mate-9-leaked-photos-3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
57%
Chcem to
14%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]