Xiaomi začiatkom tohto roka predstavilo svoju vlajkovú loď v podobe smartfónu Xiaomi Mi Note. Tento smartfón neskôr dostal aj špeciálnu verziu, ktorá prišla s bambusovým krytom. Bambusový Xiaomi Mi Note sa nám podarilo získať ako jedinej redakcii na Slovensku a tak vám prinášame detailnú foto recenziu. 

[/blockquote]

Bambusový Xiaomi Mi Note najlacnejšie kúpite v tomto obchode!

Xiaomi Mi Note je nádherný smartfón už v základnej, „sklenej“ verzii, no kryt z pravého prírodného bambusu robí tento smartfón ešte prémiovejším a zaujímavejším. Možno si myslíte, že bambusová verzia Xiaomi Mi Note je oveľa drahšia, ako originálna, sklená verzia. U nášho partnera, iBuygou.com, ktorý nám tento smartfón poskytol, stojí originálna verzia Xiaomi Mi Note 391 €, zatiaľ čo bambusová verzia je len o 5 € drahšia, čiže celková cena je 396 €.

SAM_0477

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Okrem zadného krytu sa v prípade bambusovej verzie Mi Note oproti klasickej nič iné nezmenilo. Stále je to teda výborne spracovaný smartfón s veľmi pevnou konštrukciou. Telo celého smartfónu lemuje kovový rámik, vďaka čomu smartfón v ruke pôsobí naozaj prémiovo. Čo sa týka zadného krytu, ide o pravé bambusové drevo, ktoré v Xiaomi opracovali veľmi kvalite a na dotyk je príjemné. Opäť sa stretávame so zahnutím zadného krytu. Ďalšou výhodou bambusu je, že nezachytáva žiadne odtlačky prstov, takže budete mať zadný kryt stále čistý. Pomerne odolný je aj voči poškriabaniu a vode.

Xiaomi Mi Note bambus
Vo vnútri bambusového Mi Note sa taktiež nič nezmenilo. Poháňa ho teda štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 s taktom 2,5 GHz, ktorému sekunduje 3 GB RAM a grafický čip Adreno 330. Vnútorná pamäť má kapacitu 16 GB, z ktorých je pre používateľa k dispozícii približne 12 GB. Slot pre microSD karty by sme hľadali márne. Xiaomi Mi Note tiež prichádza s 5,7″ displejom s FullHD rozlíšením, 13 MPx zadným Sony fotoaparátom, 4 UltraPixelovým predným fotoaparátom, 3000 mAh batériou a Androidom 4.4 KitKat s MIUI 6. Poteší aj podpora dvoch SIM kariet naraz. Celú RECENZIU na Xiaomi Mi Note si môžete prečítať v tomto článku.

Detailná fotogaléria bambusového Xiaomi Mi Note:

Za poskytnutie bambusového Xiaomi Mi Note ďakujeme partnerovi iBuygou.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú