banner-pro-6Meizu vo veľkom pripravuje novú verziu svojej slávnej nadstavby. V priebehu dneška unikli prvé snímky, ktoré z časti ukazujú, ako by mal po grafickej stránke nový systém vyzerať. Je tu aj možnosť, že ho spoločnosť predstaví v novom modeli Meizu X.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Meizu láka pomocou teaserov na konferenciu, ktorá sa bude konať 30. novembra. Je dosť možné, že práve na nej výrobca predstaví novú verziu svojej nadstavby FlymeOS a predpokladá sa, že spolu s novou verziou príde na scénu aj smartfón Meizu X. Uniknuté screenshoty ukazujú vynovený vzhľad systému, ktorý bude, bohužiaľ, stále založený na staršom Androide 6.0 Marshmallow.

Nadstavba FlymeOS tak trochu pripomína najnovší operačný systém od Applu, iOS 10. Vidno to najmä na štýle notifikačnej lišty a celý systém tak bude vizuálne odlišný od predošlej verzie. Aj keď zatiaľ nie je dostupných veľa dôkazov o kompletnom vzhľade systému, vyzerá to tak, že si dal čínsky gigant na grafike záležať a FlymeOS 6 prestaval takmer od základov.

TIP: Rendre a reálne fotky Meizu X naznačujú duálny fotoaparát a dizajn pripomínajúci Honor 8

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]