banner-pro-6
Meizu dnes na svojej veľkej konferencii predstavilo okrem skvelých noviniek Meizu X a Pro 6 Plus s Exynosom 8890 aj novú verziu vlastnej nadstavby Flyme OS.

V poradí šiesta verzia známej nadstavby bola predstavená samotnou hlavou spoločnosti, Yang Yanom. Novej verzii dominuje najmä nový fresh dizajn a vylepšená bezpečnosť. Flyme 6 obsahuje nové hlavné farby, ktoré sú rovnomerne distribuované v celom rozhraní. Nezabudlo sa samozrejme ani na vylepšenie výkonu a preto bolo aplikovaných okolo 1000 nových optimalizácií.

Meizu Pro 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Nové Meizu Pro 6 Plus s Exynosom 8890, QuadHD displejom či 3400 mAh batériou je konečne pravou vlajkovou loďou výrobcu!

Meizu sa tiež pochválilo, že Flyme 6 je poháňaný ich vlastným enginom umelej inteligencie nazvaným One Mind, no žiadne bližšie informácie nám o ňom neposkytlo. Čo sa týka bezpečnosti a súkromia, tak Meizu prišlo s novou funkcionalitou, vďaka ktorej je možné nastaviť tri rôzne odtlačky prstov pre tri rôzne módy. Ide o niečo na spôsob Second Space v MIUI, teda závisí od odtlačku, do ktorého módu sa dostanete. K dispozícii je režim normálny, režim hosťa a súkromný režim.

Flyme 6 berie vážne aj používateľské dáta. Ponúka preto šifrovanie naprieč aplikáciami ako sú fotky, kontakty a súbory. Vylepšená bola aj ochrana platieb a OS podporuje viac platobných platforiem. Flyme 6 bude dostupný ako uzavretá beta verzia ešte dnes a 30. decembra bude vydaná verejná beta. Keďže Meizu je jedným z výrobcov, ktorí sa dlhé roky starajú aj o staršie smartfóny, aktualizácia príde takmer pre všetky Meizu smartfóny. Menovite sa jedná o Pro 6, MX6, Pro 5, MX5, MX4 Pro, MX4, M3 Max, M3 Note, M3E, M3s, M2 Note, M2, M1 Note, U20 a U10.

TIP: Meizu X oficiálne: Helio P20, 12 MPx fotoaparát od Sony a nový dizajn

flyme-6-6

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP