banner-pro-6
O výrobcovi Finow ste sa už na našom webe mohli dočítať, keďže sme testovali jedny z ich prvých inteligentných hodiniek Finow X5. Spoločnosť však prichádza s ich nástupcom, lacnejšími a výkonnejšími smart hodinkami Finow Q1!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Technologický vývoj napreduje neustále dopredu, čo samozrejme platí aj pre v súčasnosti už veľmi populárne inteligentné hodinky. Čoraz častejšie vidíme čínske hodinky s plnohodnotnou verziou populárneho mobilného operačného systému Android, pričom do tejto skupiny patria aj zbusu nové, nadupané smart hodinky Finow Q1. Tie prichádzajú s kontroverzným dizajnom, ktorý vám je už určite známy. Inšpirácia americkými Apple Watch sa nedá zaprieť a hodinky Finow Q1 prinášajú kovové šasi s klasickým, hranatým displejom.

finow-q1-2
IPS displej na prednej strane dostal uhlopriečku 1,54″ a rozlíšenie 320 x 320 pixelov. O výkon na úrovni lacnejších smartfónov sa postará štvorjadrový MediaTek MT6580 procesor s taktom 1,3 GHz, 1 GB RAM pamäť a grafický čip Mali-400 MP. Vnútorná pamäť má kapacitu 8 GB, no slot pre microSD kartu k dispozícii nie je. Ten nahradil slot pre microSIM s podporou 2G a 3G konektivity. O napájanie hodiniek sa stará 400 mAh batéria, ktorej výdrž bude udávať Android 5.1 Lollipop s podporou klasických Android aplikácií. K dispozícii je taktiež Bluetooth 4.0, GPS a WiFi.

Kúpiť Finow Q1 za 64 €

finow-q1-3
Samozrejmosťou sú inteligentné funkcie ako krokomer, zobrazovanie notifikácií zo smartfónu, snímač srdcového tepu, budík a oveľa viac. Z hodiniek si vďaka podpore 2G a 3G sieťam aj zatelefonujete, odpíšete na SMS či zasurfujete po internete. Finow Q1 teda môžu fungovať aj ako samostatné hodinky, bez pripojenia k smartfónu. Najlepšie prichádza nakoniec – ich cena. Finow Q1 si teraz môžete zakúpiť v e-shope Gearbest.com za perfektných 64 €!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom