Tento týždeň sa do ponuky Netflixu opäť dostalo množstvo zaujímavých filmov a seriálov, ktoré stoja za pozornosť. Vybrali sme trojicu z nich, ktoré by ťa pred víkendom mohli zaujať.

Finále úspešnej tínedžerskej drámy

Nastal čas povedať zbohom seriálovým obľúbencom z Liberty High. 13 Reasons Why, jeden z najobľúbenejších pôvodných seriálov americkej streamovacej služby,  speje do svojej finálovej série, ktorú už nájdeš v ponuke Netflixu. Tvorcovia kvôli kritike upustili od ikonických 13 epizód, štvrtá séria by sa preto nemusela príliš naťahovať a ponúkne len 10 častí.

Vyvrcholenie kontroverzného seriálu opäť sľubuje emóciami nabitý príbeh, v ktorom budú obľúbení i nenávidení tínedžeri zisťovať, čo sa stalo Montymu. Dej sa bude vo veľkom samozrejme točiť aj okolo Claya, na ktorom si jeho tajomstvá začínajú vyberať daň a sympatický introvert stráca kontrolu nielen nad vypätou situáciou, ale tiež vlastným zdravím.

Záplava svalovcov v populárnej reality show

Titáni sa nerodia, titánom sa musíš stať. Aj na toto logo láka Dwayne The Rock Johnson v novej reality show The Titan Games, ktorá preverí fyzickú i mentálnu odolnosť vybraným americkým atlétom. Prvá séria na Netflixe dostupná od 1. júna.

Prečítaj si aj
Toto je aktuálne 10 najsledovanejších titulov Netflixu na Slovensku

V každej epizóde sa proti sebe postavia štyria muži a štyri ženy, víťazi postupujú do špeciálneho kola pozostávajúceho zo siedmych brutálnych zadaní. Diváci zároveň nahliadnu do súkromia súťažiach, keďže ide o americkú show, priprav sa na srdcervúce príbehy o stratách a prekonaniach samých seba. Odhliadnuc od toho by však Titan Games mohla byť slušná zábava pre všetkých športových nadšencov, ktorí po tréningu radi vypnú pri nenáročnej zábave.

Koniec amerického zločinu

Akčná sci-fi novinka z nie príliš vzdialenej budúcnosti, v ktorej Spojené štáty ničí terorizmus a kriminalita kolosálnych rozmerov. Odpoveďou vlády je plán vysielať špeciálny signál, ktorý ľudí paralyzuje pri páchaní trestnej činnosti. To sa nepáči profesionálnemu zlodejovi Grahamovi, ktorý dá dokopy tím a pripravuje poslednú lúpež v histórii.

Námetom na vznik filmu bol tvorcom pozitívne prijatý rovnomenný komiks z roku 2009, o réžiu filmu sa postará Olivier Megaton (Taken 2). V hlavných úlohách sa predstavia Edgar Ramirez (Resistance), Michael Pitt (Boardwalk Empire) a Anna Brewster (Star Wars: Force Awakens).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom