Fidget spiner ako gadget a hračku pre malých i veľkých sme si už predstavovali, tentokrát tu máme inteligentnejší fidget spinner, ktorý dokáže spolupracovať s tvojím smartfónom ako Bluetooth reproduktor.

Na prvý pohľad ho nerozoznáš od klasického fidget spinnera. Celé telo je z plastu a v jednom cípe môžeš nájsť microUSB port pre nabíjanie vnútornej elektroniky. Tú je možné zapnúť drobným posuvníkom okolo stredovej časti. Po zapnutí začnú telo fidget spinnera presvecovať desiatky drobných LED svetiel.

Po zapnutí sa z fidget spinnera stáva drobný prenosný Bluetooth reproduktor. Spinner je viditeľný pomocou rozhrania Bluetooth a môžeš ho pripojiť bez problémov k svojmu smartfónu. Najbližších 30 až 40 minút si môžeš užiť hudobný zážitok sprevádzaný upokojujúcimi účinkami fidget spinnera. Nabitie vstavanej 50 mA batérie následne trvá až 1,5 hodiny.

zdroj fotografií: Lightinthebox

Kúpiť Fidget Spinner s BT reproduktorom za 10 €

Balenie obsahuje až 4 kusy fidget spinnerov, takže sa môžeš podeliť s kamarátmi a rozdeliť si tak cenu medzi sebou. Balenie 4 kusov ťa vyjde necelých 10 €. K tomu si ešte treba prirátať štandardnú dopravu 2,24 €, ktorá sa ti pripočíta až po potvrdení adresy. Celá objednávka ťa nakoniec vyjde na 12,03 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú