Internet je mocný nástroj, pomocou ktorého sa behom chvíle dokážu šíriť nové informácie, aby o nich mohlo vedieť čo najviac ľudí. Rovnako sa tak stalo aj v prípade nahrávky z obecného zastupiteľstva v obci na východe Slovenska, ktorú si kvôli správaniu miestnej starostky pozrelo viac ako milión ľudí. Správy o jednaní starostky obce Fekišovce sa rozšírili rýchlosťou blesku a internet už za pár hodín zaplavili vtipné príspevky aj od známych firiem.

Pokiaľ si ešte nevidel video z prvého ustanovujúceho zastupiteľstva v obci Fekišovce, predtým než sa pustíš do čítania a prezerania aktuálnych príspevkov na Facebooku či Instagrame, odporúčame, aby si si ho čo najskôr pozrel. Slovenský internet je totiž v posledných dňoch plný uštipačných obrázkov a príspevkov, ktoré sú reakciou na agresívne a prehnané jednanie starostky Fekišoviec na obecnom zasadnutí. Celá situácia má však aj mnoho vtipných momentov, ktoré využili na svoju tvorbu viaceré známe stránky.

Fekišovce pritiahli pozornosť slovenského internetu

Mimo diania ale neostalo ani slovenské O2, spoločnosť Sygic či dokonca Zľavomat, ktoré na sociálnych sieťach na celú situáciu taktiež reagovali vtipnými príspevkami. O2 potvrdilo, že aj Fekišovce sú pokryté jeho internetom, Sygic nás tam zavedie aj bez elektronického potvrdenia o účasti a Zľavomat sa chystá spustiť poznávací zájazd s prehliadkou miestneho obecného úradu.

Potvrdzujeme účasť nášho internetu v tejto obci. Overte si dostupnosť aj u vás a získajte O2 Internet na doma, teraz v zľave za 10 € mesačne.Viac na >> www.o2.sk/ind.

Gepostet von O2 SK am Donnerstag, 10. Januar 2019

Nenechaj si ujsť
Vtipná internetová stránka zarába na ľuďoch tým, že využíva jednu z ich silných vlastností

Príspevkov je však omnoho viac a pokiaľ si otvoríš Instagram, môžeš naraziť na ďalšie obrázky na tému „Fekišovce“. Aby toho nebolo málo, na internete sa objavil aj elektronický formulár pre potvrdenie o účasti na schôdzi miestneho zastupiteľstva, keďže starostka poslancov poriadne karhala za to, že takmer nikto z nich účasť nepotvrdil.

Komické video sa tak behom chvíle stalo inšpiráciou pre desiatky posmešných obrázkov a informácie o dianí vo Fekišovciach sa stále rýchlo šíria ďalej. Starostka obce však už obdržala aj otvorený list od organizácie Transparency International, ktorá kritizuje jej jednanie a prístup. Nižšie si môžeš pozrieť niekoľko málo reakcií a príspevkov slovenských webov a spoločností na vzniknutú satirickú situáciu, ktorá v týchto dňoch vystrelila Fekišovce na samý vrchol.

AKTUÁLNE: Dnes najvyhľadávanejšia lokalita na Zľavomate a ponuky k nej!🧐

Gepostet von Zlavomat am Donnerstag, 10. Januar 2019

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom