Milovaný Toy Story, alebo lepšie povedané jedna z jeho najobľúbenejších postavičiek, opäť ožije v novej rozprávke od Pixaru, informuje Techradar. Štúdio Disney chystá návrat k ikonickému lietajúcemu hrdinovi, no nie celkom v tradičnej podobe.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Pripravovaný film Lightyear totiž s Toy Story nebude mať takmer nič spoločné. Odohrávať sa bude pred udalosťami známej rozprávkovej série, Buzz Rakeťák tu však nebude vystupovať ako hračka vo svete ľudí, ale vesmírny superhrdina.

Rovnaký svet, iný dej

Tvorcovia z Pixaru upresňujú, že pripravovaná rozprávka bude spin-offom a aj keď sa bude odohrávať v rovnakom svete ako Toy Story, predstaví celkom nové postavy aj zasadenie. Rozdielny preto bude aj charakter hlavného hrdinu, ktorý sa konečne objaví aj bez vesmírneho obleku a nadabuje ho herec Chris Evans, známy tiež ako Kapitán Amerika.

Dej sa bude odohrávať vo vesmíre a predstaví cestu Buzza Rakeťáka od testovacieho pilota a až po dosiahnutie titulu vesmírneho rangera, ktorým sa opakovane pýšil v Toy Story. Hlavným záporákom by mohol byť Zurg, to ale nateraz potvrdené nie je a neobjavil sa ani v upútavke.

Prvý trailer pôsobí prekvapivo sviežo, je poznať, že autori z Pixaru sa vybrali iným smerom, než na aký sme u nich zvyknutí. Potešiť by mohol predovšetkým fanúšikov sci-fi.

Pixar

Film režisérsky zastreší Angus MacLane, ktorý spolurežíroval rozprávku Hľadá sa Dory a pred tým sa postaral skôr o krátke animáky. Príbeh k filmu píše scenárista a režisér Pete Docter (Hore, Príšerky s.r.o.). Lightyear už má aj dátum vydania – snímka do kín dorazí 16. júna budúceho roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú