banner-nubia-z11V prvej polovici roka predstavila spoločnosť ZTE smartfón, ktorým dokazuje svoje postavenie medzi ostatnými top výrobcami. Vlajkovou loďou Nubia Z11 sa výrobca nenechal zahanbiť a investoval do nej to najlepšie, čo bolo v jeho silách. Tento fantastický high-end je dostupný už aj u nás na Slovensku.

Celá konštrukcia je kovová a váha sa zastavila na 162 g. ZTE vybavilo Nubiu Z11 výkonným procesorom od Qualcommu. Snapdragon 820 sa skladá zo štyroch jadier, z ktorých každé pracuje na frekvencií 2,15 GHz. S ním spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 4/6 GB v závislosti od veľkosti vnútorného úložiska. U nás je dostupná kombinácia so 64 GB vnútorným úložiskom a 4 GB RAM pamäte, čo je aj tak dostatok pre podanie špičkového výkonu.

ZTE Nubia Z11 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

nubia-z11-gold-black-1

Vnútornú pamäť je ďalej možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do kapacity 200 GB. Prednú stranu výrobca vybavil nádherným 5,5″ displejom s FullHD rozlíšením a jasom až skvelých 500 nitov. Obrazovka tiež obsahuje technológiu proti zrkadleniu a po okrajoch má luxusné 2.5D zahnutie.

nubia-z11-gold-black

Zobraziť slovenskú cenu Nubie Z11

Nad displejom sa nachádza selfie fotoaparát s rozlíšením 8 MPx a clonou f/2.4. Hlavný fotoaparát umiestnený na zadnej strane zariadenia dostal rozlíšenie až 16 MPx a spolu s optickou stabilizáciou, PDAF zaostrovaním, clonou f/2.0 a špeciálnou technológiou NeoVision 6.0 zachytí fantastické fotografie aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Pod hlavným fotoaparátom si miesto našiel snímač odtlačkov prstov. Ten dokáže odomknúť Z11-ku už za 0,1 sekundy.

nubia-z11-gold-black-8

TIP: Najkrajší smartfón v histórii? Nubia Z11 v zlato-čiernom prevedení je doslova pastvou pre oči

Štandardom pri takejto vlajkovej lodi je aj podpora 4G LTE pripojenia a plusom je tiež DualSIM funkcionalita. Nubia Z11 beží na operačnom systéme Android 6.0 Marshmallow, ktorý je doplnený o nadstavbu Nubia UI 4.0. Celý smartfón napája batéria o veľkosti 3000 mAh s podporou rýchleho nabíjania NeoPower.

nubia-z11-gold-black-7

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP