banner-honor-8Začiatkom leta nás Nubia potešila predstavením svojej novej vlajkovej lodi, modelom Z11. Mnoho expertov a hlavne fanúšikov sa zhodlo, že sa jedná o jeden z najkrajších smartfónov vôbec. Už základná verzia je absolútne dokonalým majstrovským dielom, no keď zbadáte fotky zlato-čiernej verzie, vypadnú vám oči z jamiek. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

To, čo Nubia s novinkou dokázala, sa nedá inak pomenovať ako dokonalosť najvyššieho kalibru. Každý jeden uhol Z11-ky je krásny s nádychom neuveriteľného luxusu. Dizajnové poňatie nadväzuje nad predchádzajúce generácie, no práve táto najnovšia dokázala naplno využiť svoj potenciál. Dôkazom toho, že výrobca to s navrhovaním smartfónov naozaj vie, je spolupráca s najlepším futbalistom planéty, Cristianom Ronaldom, ktorý má dokonca aj vlastnú edíciu a smartfóny značky Nubia reprezentuje vo svete ako ambasádor.

nubia-z11-gold-black-2

Z bohatej výbavy môžeme napríklad spomenúť bezrámikový displej, Snapdragon 820, 6 GB RAM, 64 GB úložisko alebo kvalitný 16 MPx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu. Úplnou čerešničkou na torte je oficiálna dostupnosť v Európe už v nasledujúcich týždňoch, no ak si chcete smartfón zakúpiť, musíte navštíviť našich bratov Čechov, kde sa bude smartfón predávať najbližšie. Ďalší otáznik visí aj nad dostupnosťou tohto nádherného farebného prevedenia, ktoré zatiaľ nebolo potvrdené pre zvyšok sveta. Dosť bolo však slov a vychutnajte si tento jedinečný pohľad na zariadenie, ktoré svojim dizajnom očarí aj toho najväčšieho kritika.

TIP: Globálny predaj Nubie Z11 začne už tento mesiac

nubia-z11-gold-black-1

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
58%
Chcem to
7%
Mám to
1%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
3%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]