banner-letv-le-1S
Spoločnosť LeTV na trh smartfónov vstúpila len tento rok, no už stihli vydať 4 veľmi zaujímavé kúsky. Práve najnovší z nich, LeTV Le 1S, máme možnosť detailne otestovať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeTV pri predstavovaní novinky LeTV Le 1S spôsobilo podobný ošiaľ, ako Xiaomi s ich Redmi Note 3. Práve pre Redmi Note 3 je novinka od LeTV najväčším konkurentom. Vďaka e-shopu Everbuying.net, ktorý nám smartfón poskytol na testovanie, máme možnosť LeTV Le 1S detailne otestovať a priniesť vám tak prvú slovenskú recenziu. Ako to u nás býva zvykom, počas testovania sa nás môžete v komentároch pod týmto článkom pýtať na všetko, čo vás ohľadom tohto veľmi zaujímavého zariadenia zaujíma.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-le-1s-testujeme-3
LeTV Le 1S ihneď zaujme svojim prémiovým dizajnom spolu s perfektnou kovovou konštrukciou. Tento dojem sa potvrdí aj po uchopení smartfónu, ktorý pôsobí naozaj luxusne. Prednú stranu tvorí 5,5″ FullHD IPS displej s vyššou saturáciou farieb a perfektnými pozorovacími uhlami. Pod kapotou LeTV Le 1S sa skrýva známy osemjadrový procesor MediaTek Helio X10 s taktom 2,2 GHz, ktorému sekunduje 3 GB RAM pamäť. Vnútorná pamäť ponúka až 32 GB v základe.

letv le 1s testujeme (1)
Zadná kovová strana skrýva snímač odtlačkov prstov, ktorý chráni sklíčko s tvrdosťou 6H. Okrem toho tu sídli aj 13 MPx fotoaparát so snímačom od Samsungu, fázovým zaostrovaním a spoločnosť mu robí aj LED blesk. Predný fotoaparát disponuje rozlíšením 5 MPx. Všetko tento hardvér napája 3000 mAh batéria, ktorá disponuje aj rýchlym nabíjaním (z 15% na 100% približne za 60 minút). K dispozícii je samozrejme aj už štandardná DualSIM funkcionalita spolu so 4G LTE konektiviou, bohužiaľ len na frekvenciách 1800/2100/2600 MHz. Zabudnúť nesmieme ani na Android vo verzii 5.0.2 a reverzbiliný USB Type-C konektor.

letv le 1s testujeme (2)
Najlepšie však prichádza na koniec. Aj keď výbavou patrí LeTV Le 1S medzi high-end smartfóny, jeho cena je výborných 185 € v e-shope Everbuying.net! Najnovšie LeTV je dostupnú už aj na Slovensku za vyššiu cenu 279 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP