Jedným z najhlavnejších dôvodov, prečo si konzumenti predplácajú Disney+, je seriál The Mandalorian. Ten už o niekoľko mesiacov doplní druhá seriálová odbočka sústreďujúca sa na Obi-Wan Kenobiho, pričom natáčanie začne už budúci rok, informuje Collider.

Disney+ momentálne ťaží väčšinu úspechu z vynikajúceho Mandaloriana, ktorý sa už 30. októbra dočká očakávanej druhej série.

Disney však nehodlá značku Star Wars nechať len tak jednoducho na pokoji a zamýšľa už aj sekundujúci titul, tentokrát sa sústreďujúci na jednu z najznámejších postáv univerza.

Seriál s Obi-Wan Kenobim nie je žiadnou novinkou

O seriáli dedikovanom Obi-Wan Kenobimu sa v internetových kuloároch klebetí už niekoľko piatkov. Prvé informácie tak vzišli na povrch začiatkom roka, kedy sa jeho produkcia plnohodnotne pozastavila z dôvodu nespokojnosti scenára zo strany Lucasfilmu.

Len niekoľko týždňov na to sme sa dozvedeli, že projektu sa chytil hlavný producent tretieho John Wicka, Joby Harold. Režisérkou ostáva Deborah Chow, zatiaľ čo žiadni herci okrem Obi-Wan Kenobiho potvrdení neboli.

Toho si nezahrá nikto iný, ako herec Ewan McGregor, ktorý prepožičal svoj zovňajšok rovnakej postave už pred viac ako dvomi dekádami v prvej epizóde Star Wars. Práve McGregor priblížil dátum začiatku natáčania v rozhovore s Grahamom Nortonom v jeho internetovej šou.

Je to príbeh Obi-Wan Kenobiho. Nie je to len o mne, ale bude ma tam veľa, čo je dobré. Natáčať začíname v marci budúci rok,“ potvrdil herec v rozhovore.

McGregorove slová tak môžeme chápať tak, že sa autori rozhodli priblížiť príbehové pozadie ikonickej postavy z viacerých uhlov zasadených do rôznych časových rovín. Môžeme očakávať, že sa Kenobiho dočkáme ako v jeho mladšej, tak aj staršej podobe, ktorú stvárnil dnes už zosnulý Alec Guinness.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom