Popularita MMORPG žánru stále neutícha a aj po rokoch ponúka hráčom jedinečné zážitky v online svete. Final Fantasy XIV, New World či ikonický World of Warcraft sú stále populárne a denne majú státisíce aktívnych používateľov. Na západný trh už zajtra prichádza nové MMORPG Lost Ark, ktoré pred vydaním láme rekordy v sledovanosti a počte aktívnych hráčov.

Tripod a Smilegate RPG v spolupráci s vydavateľstvom Amazon Games po dlhých rokoch od pôvodného vydania v Južnej Kórei, Japonsku a Rusku, prinášajú Lost Ark konečne aj na západný trh. Akčné MMORPG prinesie fantastické prostredie naprieč rozličnými kontinentmi, kde budeš bojovať proti hordám nepriateľov alebo hráčov v PvP móde. K dispozícii budú rôzne triedy postáv s unikátnymi schopnosťami, interakcia s prostredím, zbieranie surovín a následná tvorba predmetov.

Hra obsahuje hlavnú dejovú líniu, ktorá ťa zavedie do najrozličnejších prostredí masívneho otvoreného sveta. Po jej dokončení sa však honba za najkvalitnejšou výbavou ešte len začína. Ako pri väčšine MMORPG hier, ani tu nechýbajú náročné dungeony a raidy, kde sa skrývajú najcennejšie poklady. Lost Ark ponúka aj stovky rozličných questov, ktoré ťa zavedú naprieč rozmanitými prostrediami hry.

Nemožno sa preto diviť, že hráčom tento dokonale namiešaný mix ulahodil. Aj napriek tomu, že oficiálne vydanie hry je naplánované až na 11.2.2022, používatelia na platforme Steam si už teraz môžu kúpiť predbežný prístup do hry vďaka plateným balíčkom. Tie vystrelili Lost Ark rovno medzi 3 najhranejšie hry na Steame, kde ju súčasne hralo viac ako 500,000 hráčov. Hra už teraz zbiera vynikajúce hodnotenia od hráčov, kde až 96 % ju hodnotí pozitívne.

To, že o tento titul je neskutočný záujem, potvrdzujú čísla aj zo streamovacej platformy Twitch, kde streamy Lost Ark v jednu chvíľu sledovalo viac ako 1,2 milióna divákov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP