Epic Games Store neostáva svojej reputácii nič dlžný a aj naďalej pokračuje v rozdávaní vynikajúcich hier. Tentokrát ponúka síce menšie, no o to kvalitnejšie tituly, ktoré ostanú v knižnici už navždy. Rovnako nezabudni na letný výpredaj, ktorý nekompromisne znižuje ceny len nedávno vydaných hier.

Najmladší distribútor hier pokračuje v nastavenom štandarde. Tentokrát budeš mať možnosť až do 6. augusta zaradiť do svojej digitálnej zbierky tieto tri vynikajúce tituly:

Epic Games Store

20XX – vysoko hodnotená roguelike plošinovka, ktorá svojim výzorom nápadne pripomína najmä novšie časti z legendárnej série od Nintenda, Mega Man. Hlavný prím hrateľnosti zohrávajú generované levely, kedy je úlohou hráča nimi prejsť pri stále navyšujúcej sa náročnosti.

Barony – titul na prvý pohľad až nápadne podobajúci sa Minecraftu si rovnako ako 20XX razí cestu roguelike žánrom, tentokrát z pohľadu prvej osoby. Hra sa vyznačuje nostalgickou atmosférou starších CRPG hier, keďže okrem bojov proti tradičným monštrám budeš riešiť rôzne hlavolamy, vyhýbať sa nástrahám aj v kooperačnom móde naprieč všetkými platformami.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP – najzaujímavejšie pôsobiaca hra z trojice stavia svoje čaro na nádhernej pixel artovej grafike. Náplňou hráča je prechádzanie príbehu riešením hádaniek a jednoduchých bojov, fungujúcich len ako výplň dojemného príbehu.

Keď už budeš na stránkach Epicu, rozhodne zváž aj obrovský letný výpredaj. Z ponuky určite odporúčame nasledujúce zľavy:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú