banner-honor-8

Huawei len prednedávnom predstavil svoju novú vlajkovú loď, s ktorou prišla na svetlo sveta aj nová verzia nadstavby EMUI. Tú využíva vo svojich smartfónoch aj dcérska spoločnosť Honor, ktorá teraz sprístupnila EMUI vo verzii 5.0 beta pre testerov a majiteľov najnovšieho Honor 8.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dcérska spoločnosť Honor pôsobí na trhu so svojimi zariadeniami so skvelým pomerom cena/výkon už nejaký ten rok. Od uvedenia prvého smartfónu dokazuje, že nie je nutné míňať veľa peňazí za drahé zariadenia, keď za dostupnú cenu dokáže výrobca dať zákazníkovi porovnateľný produkt. Práve tým sa stala spoločnosť veľmi rýchlo populárnou a jej predaje neustále rastú. Posledný top model, Honor 8, prišiel na trh v krásnom dizajne. Zadnú stranu obsadil duálny fotoaparát, podobne ako tomu bolo pri modeli Huawei P9, no tentokrát bez certifikácie Leica. Okrem dizajnu zariadenie zaujme aj systémom.

Honor 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

honor-8-sk-predaj-1

V novinke je predinštalovaný najnovší Android 6.0 Marshmallow spolu s nadstavbou výrobcu EMUI 4.1, ktorú je od 7. novembra možné vymeniť za novšiu verziu 5.0 Tá je dostupná zatiaľ len pre majiteľov najnovšieho Honor 8, ktorí sa zároveň zapojili do beta testovania. Nový systém prichádza so základom v Androide 7.0 Nougat, takže po aktualizácii budú mať používatelia k dispozícii aj novú verziu operačného systému, ktorý si tak budú môcť vychutnať medzi prvými. Nová generácia EMUI nadstavby prináša mierne upravené grafické prostredie ako aj ďalšie výhody nového systému. Po ukončení beta testovania bude aktualizácia dostupná aj pre verejnosť, no vzhľadom na nutnosť opráv rôznych chýb si tak ostatní používatelia ešte budú musieť počkať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
17%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]