Ešte v minulom roku nás prekvapilo Xiaomi, keď predstavilo svoj revolučný model Mi MIX s takmer bezrámikovým displejom. Jeho predchodcom bol ale model Aquos od spoločnosti Sharp. Tretím modelom s týmto novým typom displeja bude vraj Elephone S8, ktorého predstavenie sa nezadržateľne blíži. 

Tento čínsky výrobca sa rozhodol pridať k malej hŕstke spoločností, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom smartfóny s takmer bezrámikovým displejom, a tak sa začali práce na novej S8-čke. Displej bude až z troch strán úplne bez rámikov. Okrem toho sa výrobca rozhodol „zoceliť“ aj sklo na zadnej strane. To bude vyrábané špeciálnym procesom, ktoré sa skladá až z 15 rozdielnych úkonov. Snáď sa tentokrát podarí výrobcovi konečne pripraviť kvalitu po všetkých stránkach. Pred krátkym časom sa dokonca objavil na internete aj prvý prototyp. Ten sa odhalil v plnej kráse a musíme uznať, že vyzerá vskutku dokonale. Do konštrukcie bude uložený 6″ displej, no pri používaní nebude mať majiteľ pocit, že drží v rukách smartfón obludných rozmerov.

zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
TIP: Nový Elephone na obzore! Model P25 príde s procesorom Helio P25, 6 GB RAM pamäťou a 21 MPx fotoaparátom

Práve naopak. Aj napriek veľkému displeju sa bude dať zariadenie veľmi pohodlne používať vďaka pokročilému displeju. Ten dostane FullHD rozlíšenie. V novom Elephone S8 bude na osobné súbory k dispozícií až 128 GB vnútorného úložiska. Fotografia nám tiež odhaľuje predné domovské tlačidlo uložené pod displejom, no je otázne, či v sebe ponesie snímač odtlačkov prstov. Bolo by však trocha nepraktické, aby výrobca použil domovské tlačidlo bez spomínaného skenera.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom