banner-elephone-p9000Elephone už dlhšiu dobu pripravuje nový smartfón so 6 GB RAM pamäťou. Aj keď sa môže zdať, že ide o nadmerne vysokú kapacitu, tento rok má vysoké predpoklady stať sa zaužívaným štandardom.

V trende zväčšovaní RAM pamätí nechce zaostávať ani Elephone a pripravuje preto zbrusu nový smartfón. Bude sa volať Elephone P25, pričom toto pomenovanie mu „prischlo“ kvôli použitému procesoru MediaTek Helio P25. Smartfón bude disponovať 5,5-palcovým FullHD displejom od JDI, ktorý bude obklopovať celokovové telo. Zatiaľ to vyzerá tak, že sa bude vyrábať iba v 64 GB verzii a tiež s prítomnosťou najnovšieho Androidu 7.0 Nougat. Na renderoch môžeš vidieť relatívne veľký 21 MPx snímač fotoaparátu Sony IMX230. V špecifikáciách sa objavilo aj rýchle laserové zaostrovanie.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elephone_p25_01_1_
zdroj fotografie: Elephonestore

TIP: Recenzia | Elephone S7: Dobre vyzerajúce papierové špecifikácie nie sú všetko

Kapacitu batérie zatiaľ nepoznáme, narozdiel od všetkých slovenských LTE frekvencií a troch farebných prevedení. Elephone P25 si teda budeš môcť kúpiť v modrom, zlatom a tmavo-zlatom prevedení.

zdroj fotografií: Elephonestore 

Oficiálny e-shop výrobcu, ktorý je zdrojom informácií, má smartfón už vo svojej ponuke za približne 187 eur. Pravosť informácií síce nemôžeme zaručiť, no výbava aj cena znejú celkom dôveryhodne. Vo videu nižšie si dokonca môžeš pozrieť aj reálnu podobu smartfónu a záhadný Elephone M40 s duálnym fotoaparátom. O druhom menovanom smartfóne však zatiaľ nemáme žiadne bližšie informácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP