Ak patríš medzi skutočných fanúšikov smartfónov, tak po prečítaní nadpisu iste vieš, akým revolucionárom bude pripravovaná novinka od spoločnosti Elephone inšpirovaná. Ambicióznemu výrobcovi sa totiž tentoraz zapáčil konkurenčný Xiaomi Mi MIX, ktorý toho bude mať s novou vlajkovou loďou Elephone S8 mnoho spoločného.

Tieto tvrdenia vychádzajú z oficiálnych fotografií a renderov, ktoré na sociálnej sieti Twitter zverejnil samotný čínsky výrobca. Ten však dopredu upozornil na fakt, že reálne fotografie zachytávajú prototyp. Ten sa tak od reálneho zariadenia, ktoré poputuje medzi jednotlivých záujemcov, môže mierne líšiť. Napriek tomu si ale už teraz vieme vytvoriť približný obraz o tom, čo nová vlajková loď spoločnosti Elephone ponúkne po dizajnovej a funkčnej stránke. Predná strana pripravovanej novinky ponesie údajne 6-palcový FullHD displej s pomerom strán 18:9, vôkol ktorého sa budú nachádzať minimalizované rámiky.

zdroj fotografií: Twitter/Elephone

Zobraziť aktuálnu cenu revolučného Xiaomi Mi MIX

Jediný výraznejší by mal byť umiestnený pod zobrazovacím panelom, pričom by sa naň mohol dostať nielen skener odtlačkov prstov, ale aj selfie fotoaparát, a to kvôli nedostatku miesta nad displejom. Nanešťastie však fotografie nezachytávajú zadnú stranu tohto smartfónu, a tak nám nezostáva nič iné, ako dôverovať uverejneným renderom. Na tých je totižto vyobrazená aj zadná strana tohto zariadenia. Podľa nich by tak novinka mohla byť obalená v skle, pričom do úvahy pripadá aj použitie keramiky či plastu.

zdroj fotografie: Twitter/Elephone

Nenechaj si ujsť
MediaTek Helio X30 oficiálne predstavený ako ďalšie 10-jadrové monštrum s potrebnými inováciami

Zostáva nám tak veriť, že s nástupom na nový dizajnový trend sa podarí tomuto ambicióznemu výrobcovi dohnať náskok konkurencie. Taktiež by nebolo na škodu, keby si dal po novom viac záležať na optimalizácii operačného systému Android, nakoľko papierové predpoklady nie sú to najdôležitejšie. V útrobách smartfónu Elephone S8 má tĺcť 10-jadrový procesor Helio X27 od spoločnosti MediaTek, pričom sa tiež hovorí o novšom Helio X30. Dátum oficiálneho predstavenia tohto zariadenia známy nie je a, nanešťastie, nepoznáme ani jeho začiatočnú cenu. Určite však bude nastavená nižšie ako tomu bolo pri smartfóne Xiaomi Mi MIX.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom