banner-elephone-p9000Elephone v poslednej dobe vo veľkom propaguje svoju novú vlajkovú loď S7, ktorú pravdepodobne ešte čaká veľký úspech. I keď ide o miernu kópiu Samsungu Galaxy S7 Edge, smartfón sa výrobcovi podaril a zatiaľ má veľmi pozitívne ohlasy. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Smartfón tvorí pekná konštrukcia podobná vyššie spomínanému kúsku od Samsungu, no výkonnostná výbava je o niečo horšia. Základom je MediaTek Helio X20, ktorému môže sekundovať 2, 3 alebo až 4 GB RAM pamäť. Dizajn a výkon však nie je všetko a dnešným smartfónom (aspoň niektorým) chýba aj odolnosť.

TIP: Zaujíma vás výkon Elephone S7? Pozrite si výsledok zo známeho benchmarku AnTuTu

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o odolnosť tejto novinky, Elephone pripravil krátke video. Vopred však musíme podotknúť, že takýto typ testu nie je práve najobjektívnejší, keďže telefón bol v ochrannom kryte a padal len na trávu. V každom prípade, z videa sa aspoň dozvedáme, že do Elephonu S7 si môžeme s pokojným svedomím „kopnúť“ a v núdzových prípadoch môže nahradiť aj loptu. :)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.