banner-mi-mixPopularita nového smartfónu Elephone S7 vzrástla naozaj neuveriteľným tempom. Jeden z menších čínskych výrobcov trafil klinec po hlavičke, čo vyústilo do obrovského záujmu používateľov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

No nie je to len prekrásny vzhľad v kombinácii s úžasnou cenou pod hranicou 150 €, ktorý láka fanúšikov. Pod kapotou totiž pracuje 10-jadrový high-end procesor MediaTek Helio X20, ktorému dopomáha 2, 3 a 4 GB operačná pamäť RAM. Mnohokrát predstavuje najjednoduchší spôsob zistiť približný výkon daného smartfónu benchmark, v prípade Elephone S7 sa bavíme o slávnom benchmarku Antutu. V ňom novinka získala solídne skóre 86 380 bodov, čo vôbec nie je zlý výsledok.

elephone-s7-antutu-score-2

Je viac než pravdepodobné, že testom prešiel najvýkonnejší variant so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom. Keď si k tomu ešte prirátame „smrteľnú“ kombináciu ostatných vlastnosí, ako krásny dizajn tvorený sklom a hliníkovým šasi, Android 6.0 Marshmallow v čistej podobe, 13 MPx fotoaparát, DualSIM funkcionalita a v neposlednom rade aj plnú podporu LTE, Elephone si získal u nás veľký obdiv. Ak vás smartfón dostatočne zaujal, môžete si ho predobjednať už od fantastických 135 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
62%
Chcem to
15%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
8%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]